Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia očných viečok

nelinka

Cry a čo povieš? Má tá operácia ozaj taký efekt, ako je to dokumentované na obrázkoch? Alebo tomu troška pomohli aj počítačovou technikou?

somvďačnááá

baby, ste zlate, ze ste to sem napisali, toto treba poznat. clovek to sice tusi, ale nema istotu. je dobre vediet, co su vlastne ti chirurgovia zac (cest vynimkam, lebo to su urcite iba vynimky). ale uprimne - takymito recami zhadzuju lekari iba sami seba, nie tie vyzrate pacientky.

nelinka

cry, keď som si prečítala tvoj príspevok, hneď sa mi zase všetko vynorilo v celej svojej kráse. Tie uštipačné poznámky na margo uspatého pacienta, tie sexuálne vtipy, na ktorých sme sa mali od smiechu potrhať, aj keď mi z toho bolo nevoľno. Chirurgovia sú megalomani. Znova opakujem: česť výnimkám! Preto si dám od teba poradiť. Absolvujem dve dovolenky a idem na to!!!Mimochodom, tie dovolenky mám vďaka tomu, že robím posluhovačku rakúskym dôchodcom. Ale koniec koncov...poddaného som robila celý môj doterajší život v nemocnici. Lebo pacient a doktor ,majú vždy pravdu! Teraz to mám aspoň 3x lepšie platené. Je to smutné, ale je to tak.
No a teraz sme asi zobrali laickej verejnosti ilúzie o slovenskom zdravotníctve.

[zruseny22]

Nelinnka, ja som mala plat necelych 400 eur v cistom, staci ti?
Ale aj mladi sa sproste vyjadruju.. jeden 19 rocny chalan mal prac. uraz, stroj mu "urezal" 4 prsty.. operacia trvala dlho.. prsty sa mu nakonec neuchytili, ostali cierne.. a tie neuchytene prsty mu isli "dat dole", odstranit taki dvaja 30 rocni lekari, ktori sa na tom celu dobu zabavali!!! Reci, kam tie prsty pchal a pod. A este sa mu tam s tymi prstami "hrali", akoze mala som dost! A vtedy som sa rozhodla, ze idem prec. Alebo aj pri "bruchu"- komentare, ako sa mozu zeny tak vyzrat a ze im nie je vidiet ani "to dole"... strasne "zabavne" pre nich.. nemam slov..
Nelinka, idem off.
Drz sa. Hlavne uz zacni konat!!!

[zruseny22]

Nelinka, preto mi pride ta dr. Simonova Katka velmi fajn. Ona vzdy pride, pozdravi slusne, podebatuje sa, ale hlavne sa aj pri operacii- ked je lokalka- venuje hlavne pacientovi. Ci nemaju bolesti a pod. Poznam aj takych, ktori robia tuto operaciu, a ked sa zena stazuje, ze ju to boli a pod. tak jej na to dotycny na sale povie, ze ju nema co boliet.. nie aby teda pridal este injekciu do miesta na lepsie umrtvenie..
Dr. Simonova aj pozera ci obe viecka urobila rovnako, ako to celkovo vyzera, aky to ma celkovy dojem.. a nie ze tam pride nejaky kreten, rychlo- rychlo.. jedno viecko, druhe viecko.. a ani nepozre na porovnanie.. rychlo dole rukavice, plast, zobere si kluce, mobil svoj a dovi dopo..alebo sa stava aj to, ze niekto pracu zacne, ale zasivanie nechaju uz na inych, ktori akoze asistovali pri operacii..alebo absolventov..

nelinka

cry, aj ja som to už zabalila. Myslím, že pozícia sestry, aj keď vzdelanej a erudovanej, bude u nás ešte dlho len kdesi na úrovni triedičov kartónov. Nechcem samozrejme nikoho uraziť, ale tá práca nie je ohodnotená finančne a ani spoločenským rešpektom. U nás si stále všetci myslia, že úloha sestry je len spávať v službe s doktorom. Keď som dávala výpoveď v nemocnici, mala som plat niečo málo vyšší od upratovačky. Ešte raz zdôrazňuje, že nechcem nikoho dehonestovať, ale hádam by sa kompetetní mali nadtým zamyslieť.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia očných viečok - Fórum - ZDRAVIE.sk