Slovny Futbal

ojka

inko, no jo, ja som plná prekvapení... ked si zo mna urobila už aj tú zlatokopku :D
nooo tak ja neviem, ani kedy to chodí... ale viem, že to chodí :D lebo spolubývajúce keby mohli, tak sú od rána do večera pred tou TV d-:

Deria

pocuvaj, inko, ty sa nevysmievaj, my mame voice of germany uz davno......beeee:D
fiha, slovaci su super flexibilni! to ma tesi ale neboj, sledujem moju domovinu!:)

[zruseny1]

ojka no ja ta nespoznavam :D ze riadny milenec :D
no vies co, ved zatial boli odvysielane dve casti a tie som videla... byva to vo fajn case, nedela vecer..co ine moze mat clovek na praci nez hlas ceskoslovenska :DD

ojka

ked riadna zlatokopka, tak nech to bude riadny milenec s riadkou kreditkou, nie? a ešte by som aj embosovanú poprosila :D takže trocháriť určite nebudem :D (jo, to slovko používam i ja ((; )
inko, ehm, a ty tie spevácie Hlasy nebodaj i pozerávaš (;

[zruseny1]

este stale som tu :D
ale ale, rovno zlata kreditka hej? :D
no jasne, ved nebudes predsa trocharit (trocháriť- neviem ci je to slovo pouzivatelne aj mimo mojho "rajona" ale znamena uskromnovat sa :D so zadkom to nic nema)
superstar, haha, oni maju este len superstar, my uz sme presli na vyssi level Hlas Ceskoslovenska! :D

ojka

och, ale na tej zlatokopke sa riadne rehlím ešte teraz,... len je to komplikované pučiť sa od smiechu, ked spolubývajúca už odffukuje :D

ojka

uaaaaa, inko utekaj už, lebo ťa zbijem, lebo ťa zbijem :D alebo je tu ešte jedna možnosť, stane sa zo mňa zlatokopka :D len ešte si musím toho milenca so zlatou kreditkou niekde poobzerať :D

Deria

hihi, to je od nej mile!
ano, ojka, ja tu zijem uz roky.
prave vyhodnocuju superstar, idem to pozriet, dnes su mimoriadne dobri! ak nebudes uz spat (co by bola rarita:D), pridem neskor.