Manzel mi pije krv

Príspevok v téme: Manzel mi pije krv
anamarie

Ahojte,

pisem len tak, aby som sa postazovala na muza - konecne ma dovolenku a pred dvomi dnami dostal chripku. Je riadne chory, ma zapchaty nos, kasle, kade chodi, je slaby a aj napriek tomu, ze som mu stokrat povedala, ze ma ostat lezat v izbe, roznasa bacily po celom dome, bol vonku rubat drevo, mozem nanho apelovat kolko chcem, ma ma v pazi. Ja sa zatial drzim, dufam, ze neochoriem, lebo neviem, kto by sa o nas staral.

anamarie

Ale ved ja som velmi vdacna zanho. To je pravda, on sa nikdy nestazuje, ked ho nieco boli, to musi byt fakt zle, ked si lahne do postele.
mumu- mame poschodovy dom, tak myslim, ze keby ostal v jednej z hornych izieb, tak bacily sa nemaju ako dostat aj inde (spodna cast domu).
Dnes uz mu je lepsie, ja sa zatial drzim.

eccelente

anamarie, tak to bud este rada....
obycajny chlap, ked ma len obycajnu nadchu, tak uz robi akoby umieral a ani vstat z postele sa mu nedari.. a ten tvoj? je chorlavejsi ako si myslis, a este aj drevo rube, jaj co by za to druha dala..
kazdy ma to, co nechce :)
alebo.. nikto nema to, co by chcel :)

anamarie

No vsak on nech si neda, ale nech nenakazi mna. Teraz sa nebavime, lebo sa citi byt dotknuty, vraj nabuduce pojde do hotela, ked bude chory. Normalne nad tym krutim hlavou. Fakt pozadujem nieco divotvorne?
Inak, snazime sa o dieta, prvykrat po neviem akom dlhom case mi meska jeden den menzes, test bol negativny, ale keby som bola tehotna, tak ja si nebudem moct dat nic, tak aspon keby na toto bral ohlad.

jajka001_

no, to su chlapi. opi ho, bude lezat :)
ten moj tiez tak, chodi za mnou a stazuje sa ze ho nieco boli ale lieky dat nechce ani za svet.

anamarie

Davam mu Theraflu a caj. Rusky mame, ale asi tazko bude cely den sediet v obyvacke v ruske. Sopli sa. Kvapky do nosa nechce, hoci ma uplne zabetonovany nos. Ja len nechapem, ako moze jeden inteligentny clovek tak nerespektovat toho druheho a nesediet v jednej izbe aspon jeden-dva dni. Ja chora byt nechcem.
Hovoril, ze sa citi horsie ako vcera a riadne slabo.

jajka001_

kup mu rušku. asi mu neni az tak zle ked pobehuje. nech si da multivitaminy, uvar mu horuci caj. cesnak a cibulu.