Neviem sa uvolnit - odviazat

Príspevok v téme: Neviem sa uvolnit - odviazat
krajinnka

Ja to uz nevydrzim so to ako niake okovy, niake skrupule.
Od mala som bola taka vyspelejsia, stale to kazdy opakoval, osobne mi to bolo jedno skor mi to robilo problemy pri nadvazovani novych kontaktov, vlastne som nemala ani priatelov. Zo slusnosti som sa vedela s kazdym porozpravat, vypocut, vzdy nieco povedat. Vsetko take strasne ,,slusne,, ,,spravne,, a ,,akuratne,,. Dospeli si ma chvalili, decka prisli ked nieco potrebovali. Stale ze ja som ta mudra, ta seriozna, ta taka onicom. Bolo to na zakladnej, na strednej, je to na vysokej aj v praci. Ked som mala -nast a mala som sa malovat ako ostatne tak som uz bola o ,,krok,, vpred a nelakalo ma to ani nezaujimalo. Reci o chalanoch som nikdy neviedla, vedela som ze sa to robi, v niektorych knihach som to citala ale ked o tom spoluziacky vraveli tak som len prikyvovala a cudovala sa ako ich to stale bavi. V baroch som sa nudila, diskoteky ma nebavili, koncerty ano ale netancovala som . Proste som sa citila akosi hlupo a umelo ked som tam mala poskakovat. Na strednu som sla s nadejou ze sa to zmeni, na rozne kruzky, ci uz sportove alebo umelecke. Ja neviem ci ma chapete, vsetko bolo take len ,,spravne,, ziadne vnutorne vzrusenie, nadsenie, odviazanost. vysoka bolo moja posledna nadej ale tam to bolo rovnake. Na internate k nam stale niekto chodil, spolubyvajuce chodili do Olomouca, Zlín, Brno na diskoteky snad kazdy vecer, zo slusnosti som zasla raz a samozrejme som tam bola ako tlk. Ako taky velky nemotorny vazny tlk. Co im prislo smiesne mne nie. A takto stale. Je to take tazke vysvetlit, ako sa strasne chcem odviazat, skakat, tancovat ale od srdca! Ale nejde to. proste to nejde. Strasne rada pozeram zaznamy koncertov jednej skupiny, ako tam ten spevak (v tej dobe zavisly) skaka, uziva, citim vnutornu radost, ako tiez chcem taka byt, fascinuje ma to (nejde teraz o to ci to aj on tak preziva)... akonahle to vypnem tak zase ma zviaze to ticho, ta spravnost, slusnost, decentnost, mlkvo. kedysi som skusila pit, nema to na mna zabavny ucinok ani mi to nechuti. co mam snad zacat brat LSD alebo co? znie to hlupo, akoby som nemala inej starosti ale naozaj je to strasne, dusi ma to. co mam robit.

Sora63

ahoj krajinka! uz je to niekolko mesiacov po poslednom prispevku do temy, no pri hladani istej temy som sa to doklikala a velmi ma zaujalo co pises. Myslim,ze som trosku podobna tebe,aj ked ja trpim inymi bludmi pravdepodobne. chcela som vediet,ako dalej nazivas a ci sa nieco zmenilo.

blondula

ja zase pocuvam latino muziku,milujem salsu,reggea,reggeaton,flamenco,bachata....len keby ma to niekto tancuvat naucil :DD ... moj byvaly "mangel" nestihol :DDD

krajinnka

nemam rada radio Expres. Hraju iba to co nemam rada (co som ochotna este odpustit) ale hraju to kazdy den dokola.
A ked nahodou idu hrat nieco fajn tak mi zavola zakaznik :/

tpch

Ja co neznasam, je folk s brnkanim na gitaru a rap-hlavne vo francuzstine.
To je nieco co ma uvadza do nepricetnosti.