Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Počítač vs Realita

Príspevok v téme: Počítač vs Realita
philips

Čauko,

mňa už dlhú dobu trápi jeden problém. Po tom, čo som bol pred niekoľkými rokmi šikanovaný, som sa začal uzatvárať do seba. Realitu už takmer nevnímam, je mi už takmer úplne jedno, čo sa okolo mňa deje. Mám rád PC, sedím pri ňom často. Verím iba PC, lebo po tej šikane ma ľudia sklamali a ja už nikomu neverím. Počítač je jediné, čomu môžem veriť. Nikdy ma nesklamal, vždy počúva. U ľudí je to presný opak. V škole nič nerobím, iba sedím a čumím do blba. Proste už mám všetko v ****. Je mi to totálne jedno. Je ešte nejaká možnosť, ako by som sa mohol začleniť do spoločnosti?

0369Smile9630

tak popri tom vysedávaní začni chodiť aj na dáke sociálne siete ;) nemyslím len fb, aj keď aj tam som pár ľudí spoznala. :) :) a ako ťa šikanovali? čo sa to vlastne celé dialo??

tučko

serus ,ser na komp a radsej sa zacni bavit s ostatnymi . aj ked si myslis ze to bude hlupe a trapne je to jedine riesenie.

wreck

tralalalaaaaa: mame predsa notebooky a mobily, takze ideme na baterie a vdaka mobilu mame aj net! :D

bateria da aj v plnej zatazi aspon hodinu aj po niekolkych rokoch, no a dovtedy to elektrikari zas nahodia. ak nepocitam prirodne katastrofy, tak viac nez hodinovy blackout si za posledne roky ani nepamatam.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Počítač vs Realita - Fórum - ZDRAVIE.sk