kedy a koľko

Príspevok v téme: kedy a koľko
biela mačka

Ja som mala prvého partnera ako 28ročná a mala som len dvoch sexuálnych partnerov. Jeden bol exmanžel, druhý taký, kde išlo len o sex a stretla som sa raz, lebo mi to chýbalo. Je tu niekto zo žien, ktorá začala neskoro a mala 1 či 2 sexuálnych partnerov? Lebo ja sa za to veľmi hanbím a to ma blokuje a som napätá až útočná k mužom.

biela mačka

Na Adama nereagujem. Ide o to, že možno aj sa páčim mužom, ale uráža ma, že sa so mnou chcú stretnúť len na základe toho, že vidia moje fotky, Nie je to povrchné? Nevedia nič o mojom charaktere, kde robím, aké mám záľuby, stačí im fotka. Ako ja tiež mám záujem o tých, čo dobre vyzerajú, ale snažím sa o nich najprv niečo dozvedieť a keď je to napríklad fajčiar, alebo mi pošle v maili "napíš my", prípadne "chcel bi som ťa spoznať", tak môj záujem sa v tej chvíli stratí.

AdamKrt

biela mačka Dnes 22:39 - no je tu problem :-D Po par hodinach milovania uz partnerka prestava fungovat a musim dat susit pradlo, co je z nej potopa. Tento skryty talent som v nej musel postupne objavit, ked som objavoval aj seba. Kvantita neznamena vzdy kvalitu, tak si rozmysli, co urobis, lebo cas uz nejde vratit spat. To co vidis ako problem, druhemu sa moze zdat ako vyhra.

Prosim, skus zmenit ten slovnik - ja som s Tebou netoto... Ak sa takto bavis aj s inymi muzmi, dakujem pekne...

biela mačka

ale ty si somárik...ja potrebujem aj objatie, blbeček môj zlatučký...ozaj a tebe to funguje, keď si začal tak neskoro?

AdamKrt

biela mačka Dnes 22:14 - kup si radsej vibrator, alebo fucking machine a hladaj si ukojena normalneho chlapa bez toho, aby si niekoho uhanala.

AdamKrt

biela mačka Dnes 08:40 - no a co ? Ja som zacal ako 31 rocny a za cely zivot iba je partnerka-priatelka po sexualnej stranke.

biela mačka Dnes 21:52 - a to Ti tak zalezi na tom sexe, ze si ochotna zo seba seba robit lahku zenu ? Praveze mozes byt na seba hrda, ze nie si ziadna spina na ktorej sa odbavilo pol mesta.

Moc to silis. Musis polavit. Z teba to vyzaruje, ako to chces za kazdu cenu a to ludi odradza.

biela mačka

tak som sa rozhodla, ked sa nabudúce stretnem s nejakým mužom, bude mi sympatický a bude chcieť, tak mu dám - samozrejme s ochranou...na 99percent sa potom už neuvidíme, ale aspon budem mať sex