kedy a koľko

Príspevok v téme: kedy a koľko
biela mačka

Ja som mala prvého partnera ako 28ročná a mala som len dvoch sexuálnych partnerov. Jeden bol exmanžel, druhý taký, kde išlo len o sex a stretla som sa raz, lebo mi to chýbalo. Je tu niekto zo žien, ktorá začala neskoro a mala 1 či 2 sexuálnych partnerov? Lebo ja sa za to veľmi hanbím a to ma blokuje a som napätá až útočná k mužom.

J111

Ale ba, muži majú vo všeobecnosti ženy veľmi radi. Neviem, tu sa to nejako poprekrúca a potom už ani neviem, čo je pravda.

biela mačka

No tak to v sebe nemám a čo teraz? Znamená to, že si nezaslúžim lásku?
Inak chodievam k jednému psychologovi a všetko mu porozprávam o tom "kamarátovoi", že aký má názor.lenže nedá sa zovšeobecniť. Možno to, čo jedného chlapa urazí, iného by pobavilo. Obávam sa, či škorpioni nie su urážliví.

jajka001_

kaslem na to :) šťastné a veselé , biela mačka. a ostan pri svojich mačičkách, tým rozumieš.
niektore zeny proste muzom nerozumeju.

doubledog

macka, ty sa len stazujes, ako ta muzi nemaju radi, nechces uz konecne nieco zmenit? tento tvoj pristup k muzom, ale hlavne k sebe je fakt podivny.

blondula

boze moj...keby som sa riadila ako ty macka,prisam bohu dodnes som v 30tke panna :DDD ty fakt nemozes ist normalne von s chlapom bez toho,aby v tom videla hned nejaky vztah ??
pripadas mi ako moja najlepsia kamaratka,ktora sa riadila vsetkymi "navodmi" v casopisoch pre mladez,ze ako balit chlapca :DDD normalne si to vystrihla a zobrala aj na diskoteku a na hajzli citala,ked zabudla ake je poradie :DDD ja nie som ziadna sexica,i ked zevraj "pekna" som,na rande som nikdy nechodila s holymi ceckami :DDD (ani ich velke nemam),sukne som nepoznala,len rifle,ani pysk som si nemusela malovat na cerveno,ziadne "pripravy doma ze ako sa budem spravat... vzdy kde som sa ocitla,som mala napadnikov na kazdy prst :DDD jedine co som doma nesmela NIKDY zabudnut bola moja spontannost,zabavnost a svojsky humor :D

biela mačka

čo si mám domyslieť? že ma chlapnechce? o tomto som to vedela od začiatku, ale som myslela, že ho nejako získam...

*inko

jajka, ja obdivujem tvoju trpezlivost..:)
biela macka, prosim ta. slak ma triafa ked to citam (hlavne ked si to spojim s tym kolko mas rokov) toto je uz groteska... jediny problem je, ze by si mala nechat veci plynut..take it easy.....EASY:) ja si uplne viem predstavit ako na tom rande v krci sedis a opakujes si v hlave co mu povies, ako ospravedlnis to, ze si dlho sama a preco mas na muzov smolu...NACO? naco tym zacinat :DD hovor o sebe, nie o vztahoch, pytaj sa na neho, nie ja jeho byvale... vsak je dost tem na rozhovor, nevidim dovod zacinat rovno vztahmi...praca zaluby
lenze to je vlastne aj zbytocne vraviet... skratka, neuraz sa, nie si zena do pohody, sorry, to nevykompenzujes nicim...musis nabrat trochu sebavedomie