akne na sanke

petra291

mozes mat alergiu na Sodium Lauryl Sulfate (SLS), ktory je chemicky latka obsiahnuta najma v zubnych pastach. tato latka je pridavana do cistiacich prostriedkov, na auta, na kuchyne, kupelky, plesne atd... skus vyskusat zubnu pastu bez tej latky ci ti to nezmizne alebo nezmierni

test

ja viem odvodnuje ale zaroven precistuje,ked clovek ma malo tekutin v sebe staci to vidiet na moci ,ak ma clovek tmavy moc znamena to ze malo pije ked ten moc je svetli by to malo byt v poriadku,vtedy ani nepachne,ale zas ak clovek moci casto moze byt diabetik, na moci sa da strasne vela zistit ( na farbe ) ci sme v poriadku

test

vies ,vela kavy cigariet a celkovo zla strava velmi vplyva na plet .a kava este odvodnuje,takze...
vela vela vody cistej a aj ten urologicky caj si daj aspon-aspon dve vellke salky denne
no nevravim ze to mozes mat prave stoho,(mocove cesty ) ale moze byt pisem co som sa docital
a volne predajna masticka ? skusala si biodermu ?
alebo este lepsie konopna kozmetika najdes ju lacnejsie na nete si myslim

simuskaaaaaa

test,dakujem:)nejak ma netrklo ze to moze byt z tych mocovych ciest co som mala...budem sa snazit vela pit a obmedzit moju milovanu kavu:Da neviete mi poradit nejaku volne predajnu masticku?nech sa to lepsie hoji:)

simuskaaaaaa

dakujem za rady,krcne mandle mam dva roky vonku,zuby mam tiez skrolovane,u gynekologa som bola na prehliadke a vsetko v poriadku...zeby tie ladviny?pred dvomi mesiacmi som mala silny zapal mocovych ciest a teraz ma tak napada ze odvtedy mam to akne na sanke...

test

??????????????????????
kto sa tu hada,alebo chce hadat?
ja som len napisal,co som sa docital,tak len reagujem na prispevok co dotycna napisala