Bolest hlavy za uchom neustávajúca (mozgova prihoda?)

Príspevok v téme: Bolest hlavy za uchom neustávajúca (mozgova prihoda?)
robert k

Dobry den, prosim o radu. Asi pred piatimi dnami ma zacala boliet hlava v zatylku. Na druhy den ma pobolievalo asi centimeter za usnym lalokom, niekde v hlave, ale miesto sa nedalo presne urcit. Bolest bola pichlava. Tato bolest ma sprevadzala az dodnes. Dnes mi to postupilo aj do oblasti medzi spankom a uchom a je paliva. Prvy a druhy den som mal aj zavrate, jeden za kazdy den. Je mozne, ze som mal nejaku mozgovu prihodu, alebo co mi moze byt? Dakujem.

Martina JJ

Vsetkým ktorí tu píšete o bolesti hlavy odporučam ani nemyslieť na to že nepôjdete k lekarovi a že si pomôžete sami doma nejakymi liekmi. Ja som sa jedno ráno zobudila s príšernou bolesťou hlavy. Najprv som mala pocit že je to od dehydratácie nakoľko som pila veľmi málo vody. Išla som si dať algifen ale hneď ako som ho zapila vodou ma začalo strašne napínat na zvracanie, neskôr to bolo aj samotné zvracanie. Čakala som kým mi zaberie nejaký liek ale žiaden nezabral. Poobede som sa rozhodla že pôjdem k lekárovi ktorý to tiež neporiešil najlepšie pretože mi na slepo určil diagnózu a povedal mi že je to silná migréna. Dostala som injekciu od bolesti ktorá nezabrala a povedal mí že ak bolesť neprejde, pójdem na neurológiu ale bol piatok poobede a na neuro by som sa dostala až v pondelok. Ešte v ten večer som skončila na pohotovosti kde som dostala ďalšiu injekciu ale ani tá nezabrala. V sobotu rano som sa vybrala do nemocnice kde sa mi spravili vyšetrenia z krvi ale neprišlo sa na nič. Ešte v ten deň som bola odoslaná na neurologické oddelenie kde som bola vyšetrená a zistilo sa že som mala krvácanie do mozgu. Tzv. Nahla cievna mozgová príhoda. 2 cm zrazenina krvi v mozgu našťastie neohrozila žiadne moje funkcie. 3 týždne v nemocnici z toho týždeň ležania na posteli bez vstávania. Takže aj keď Vam netrpnú končatiny, nespadol kútik na perách, nezhoršil sa vam zrak alebo nejake funkcie na tele, aj tak to môže byť extrémne važne a až smrtelne nebezpečne...

Lea 3

Dobry den.Asi 2dni pocitujem bolest za uchom.Mam aj tinitus Mam zavraty,tocenie hlavy,bolest hlavy a pocit na zvracanie.Pred tyzdnom som sa vratila z kupelov a do ucha sa mi dostala voda.Dnes som bola u lekara a dostala spm kvapky do ucha.Bolest je neznesitelna,musela som siahnut po tabletke.Dakujem

menome

raz som bola na dornovej metode a pan mi povedal ze mam nejak posunuty krcny stavec, ze krcna hrbtica proste nie je v poriadku a ze sa mozu dostavit aj bolesti hlavy, ja som uz v tom case mala bolesti v pravej casti mozgu...chystam sa ja k doktorovi. Takto som sa len chcela podelit o skusenost, ktora moze prichadzat do uvahy aj u vas

Tanilik

Mam dceru ktora ma 12 a ma velke bolesti hlavy aj žaludka a občasne vracanie trva to 2den chcem sa opitať či to može byť začiatok mozgovej prihody.dakujem

morison

dobry den, chcem sa opytat , už druhy deä mám strašne pichlavé bolesti na pravej strane za uchom.
ked si pritlačim postihnute miesto necítim žiadnu bolesť.Keď spravim pohyb hlavou do prava cítim pichľavu bolesť.
V noci sa mi neda spať, ta bolesť je neznesiteľna.Spávam po sediačky lebo keď si ľahnem tie bolesti sa stupňuju.
Poraďte mi niaky liek.
Velmi pekne dakujem,

janka666

Ak vás bolieva hlava, či uši, tak jednoznačne ísť na vyšetrenie. Môžu byť rôzne príčiny, môže to byť chrbtica, zápal stredného ucha (tu su aj teploty a akoby zlý sluch), prievan a pod. Určite však nejde o mozg. príhodu, pretože tu sú prejavy okrem veľmi veľkej bolesti hlavy aj trpnutie končatín, tackanie sa, zvracanie, neschopnosť pohybu, hovoriť, ..a pod.

ilona-anola

dobry vecer ja tiez mam take problemy ,ze pocitujem pichanie v vzadu za uchom,skoro to citim akoby v hlave na temeni krku ,poradte mi prosim vas z coho to je .... dakujem

Tiniska

ahoj ja si myslim ze maš len prievan a zapalilo sa ti ucho chod na usne aby si nedostal zapal stredneho ucha.......je to dost neprijemne....
a v lese si nebol niejakeho kliešta si nedostal???

Leniček

Dobrý deň,mám 15 rokov,už dlhšie ma bolí hlava,ale teraz to ej neskutočné...nie je to stále,ale iba chvílkové,také pichanie do hlavy,je to v zadnej časti lebky,na temennej časti lebky...naozaj poradte...prosím,bojím sa že mám bud nádor,alebo rakovinu,alebo krvácanie do mozgu