Bolest hlavy za uchom neustávajúca (mozgova prihoda?)

Príspevok v téme: Bolest hlavy za uchom neustávajúca (mozgova prihoda?)
robert k

Dobry den, prosim o radu. Asi pred piatimi dnami ma zacala boliet hlava v zatylku. Na druhy den ma pobolievalo asi centimeter za usnym lalokom, niekde v hlave, ale miesto sa nedalo presne urcit. Bolest bola pichlava. Tato bolest ma sprevadzala az dodnes. Dnes mi to postupilo aj do oblasti medzi spankom a uchom a je paliva. Prvy a druhy den som mal aj zavrate, jeden za kazdy den. Je mozne, ze som mal nejaku mozgovu prihodu, alebo co mi moze byt? Dakujem.

jankejek

dobry den, chcem Vas poprosit o radu..uz asi tyzden mi pretrvavaju silne pichlave bolesti hlavy(v spankovej oblasti), niekedy sprevadzane aj bolestou(tlakom) v uchu ktore sa prejavia hlavne ked sa zohnem..alebo sa z nicoho nic tato bolest objavi a po chvili zmizne..poradte prosim

robert k

Tiez som najprv myslel, ze ide o krcnu chrbticu, ale zatial som s nou nemal ani najmensi problem. Pred dvoma mesiacmi som mal hucanie v uchu (presne na tej istej strane), ale sposobovala ho cysta v nosnej dutine. Nikdy som problemy tohoto typu nemal, az v tento divny rok... Velmi pekne Vam dakujem za rady. Pekny vecer.

mjaník

asi nejde o mozgovú príhodu,ale o krčnu chrbticu(vietor-prievan v kombinácii s vlhkom,chladom).Vyhľadaj dobrého akupunkturistu,ten Ťa problémov zbaví