Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spadnuté viečko (falda koze) pri mihalnici od detstva a licenie

eam

tiež mám prebytočnú kožu na horných viečkách, ale vekom. Zisťovala som čo by to stálo a skoro som omdlela. Že 890 eur a za konzultáciu 22 eur. A to som chcela iba horné viečka, ktoré sú jednoduchšie. Nieže by mi prevísali až k mihalniciam, ale mám pocit unaveného oka. Tak zatiaľ ešte budem radšej "unavená".

lochness

jo, tiez to mam od detstva myslim, zacalo mi to vadit az ked som sa zacala malovat, ale tiez som si na to dako zvykla :)

Meretseger

Páni, ja že len ja mám taký problém:) Mám 20 a hádam tiež od detstva ma to trápi - teda predtým nie, až v poslednom čase, čo som si začala oči maľovať :D:D Väčšinou na to však nemyslím, sú aj horšie veci:)

nikiki

ahoj lochnes .. no ja take videa ani radsej nepozeram :D a to mas tiez take viecka od detstva ? ci myslis ze je to procesom starnutia ? asi nie ja mam 23 a to sme mlade nie ? :D

lochness

22 :) nedavno som na dakom zlavovom portali videla operaciu viecok za 200e, bezne to stoji asi 700, ale kebyze som o tom mala vazne uvazovat tak sa asi zlaknem ze co ked to zle vypali :D dako som sa s tym zmierila aj ked na to nadavam vzdy ked vidim daku caju s velkymi ocami a mihalnicami ze aj ja chcem :))

lochness

ja mam tiez tak, ked sa pozeram rovno, viecko mi vobec nevidno, resp mozno tak milimeter, tiez ma to dost stve, lebo sa mi casto linky odtlacali a namalovat si nejako pekne oci nemalo zmysel, lebo to ani nebolo poriadne vidno... akurat som si uvedomila ze sa nepozeram vzdy rovno pred seba, takze tie namalovane oci ludia vlastne vidia, ved uz len pri tom ako zmurknes to vidno, len clovek si to neuvedomuje... aj malovat som sa zacala trosku inak, linku si davam len nenapadne na opticke zhustenie mihalnic a pod to tiene, podla prilezitosti... stale s tym nie som spokojna, ale uz ma to az tak nezere, prachy na operaciu nemam, mozno raz ked budem lovata a nebudem vediet co od dobroty (alebo mi to zacne obmedzovat videnie), tak sa supnem pod noz :))

nikiki

a tiez mas tu faldu tak ci cele oko mas mensie lebo ja len tu faldu chapes co myslim :D jaj no tak to asi je asymetria ,,, co uz nikto neni dokonaly :D dakujem za prispevky

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

spadnuté viečko (falda koze) pri mihalnici od detstva a licenie - Fórum - ZDRAVIE.sk