Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preklad pooperačného nálezu MRI

ivanecenka

Mne sa v Bojniciach veľmi páčilo:) ale bola som tam v dobrom období, kedy nebolo veľa ľudí:) od 10.novembra do 8. decembra, ešte som stihla 28 dní:) mala by som chodiť k neurológovi, ale nejak sa k nemu objednáva na dlhé lakte, tak som ešte nebola, ale už som si našla po známosti jedného, tak sa chystám do konca februára k nemu ísť. Na neurochirurgii som bola len raz na kontrole po 3 mesiacoch od operácie.

malaanka

pozerala som si na nete Bojnice a celkom sa mi to zapáčilo.
Možno tam pôjdem,majú tam všetko a tie bazény sa mi páčia.
ivanecenka
a chodíš s chrbticou na pravidelné kontroly k neurochirurgovi alebo k neurologovi?

ivanecenka

malaanka, ja som tam bola ako 32ročná a nohami pohyblivá, tak som bývala mimo procedúr, ale oni sa tam pýtajú, ako chceš byť ubytovaná, tam by nemal byť problém. Bazén bol ako procedúra každý deň, dokonca niekedy aj dva razy. A v prípade viac razy sa dalo dohodnúť s paniami, čo tam obsluhovali. Dalo sa chodiť aj do vonkajšieho bazénu, ale to bolo za poplatok na hodinu. Ja som bola v novembri a to bolo super:) dokonca sme sa kúpali vonku, aj keď bolo nasnežené:)

malaanka

ivanecenka
a v ktorom hoteli si bývala,
Mne by vyhovovalo bývať tam,kde sú aj procedúry.
A ako je to tam s bazénmi?Dá sa kúpať neobmedzene?

ivanecenka

ahoj, malaanka:)
tak mne pomáhala reflexná masáž na chrbát, magnet, elektorliečba, cvičenie, ale treba cvičiť sama a podľa sestričky (lebo som bola aj tak, že mi sestrička držala krk,to som potom nikdy nevedela, ako ho mám správne držať). V kúpeľoch mi pomáhala vodoliečba. Dvíhanie je problém, odniesť odnesiem aj ťažšie, ale dvihnúť to mi robí problémy. Ja ruky zdvihnem OK, ja len nezakloním dopredu a dozadu hlavu tak ako zdravý človek:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preklad pooperačného nálezu MRI - Fórum - ZDRAVIE.sk