sex po vztahu

Príspevok v téme: sex po vztahu
feronema

ahojte rozisli sme sa s chalanom po 2 rokoch ,, s tym ze on sa chce este bavit a nie viazat sa ,,, lenze teraz je to tak ze mi vravel ze nechce s inou spat a ze mu to chyba mne taktiez ale este stale ho lubim ,, a pytal sa ma ci by som nechcela aby sme spolu mali len taky nezavezny sex ,, a ja neviem je to norlane? tiez nechcem spat s inym len neviem ci takto budem vediet na neho zabudnut

kolpi

ja som sa s chalanom rozisla po troch rokoch- mala som na to dobry dovod...asi mesiac sme sa nevidali,no potom sme sa rozhodli pre nezavazny sex a to sa opakovalo...vlastne sme spolu potom este pol roka travili cas ako par co sa mnohych veci tyka... na jednej strane to bolo celkom fajn, ale na druhej strane dost nepochopitelne...asi som nechcela byt sama, fakt neviem
kazdopadne, ak s nim uz naozaj neplanujes buducnost, radsej sa tomu vyhni...ako sa potom skutocne rozidete? povie ti, ze uz ma inu,sex nepotrebuje,tak bye bye?

(ak by si chcela nejake konkretnejsie informacie, ako to bolo u mna, napis mi napr. na pokeci na nick "a-w-a")

VaMo

feronema
Baby to tu rozprudili zvlastnym smerom, takze ja skusim bez invektiv a vecne:
vobec nie si ojedinely pripad, dokonca viem aj o takych, kde s tym baba suhlasila, mozno bola aj iniciatorka...ALE: ako sama pises, citis k nemu stale nieco a urcite by si nedokazala oddelit city od sexu. Len by si dalej predlzovala porozchodove trapenie. Rochod znamena nekontaktujem sa s nim, neodpovedam na maily, telefonaty, sms...proste odstrihnut sa a zit si svoj zivot.
A este jedna vec: len sa prosim ta neupinaj hned na nejakeho ineho chlapa, skus byt chvilu sama, dokaz sama sebe, ze vies fungovat ako samostatna jednotka. Clovek sa tak nauci viac si vazit seba sameho a s vacsim sebavedomim a sebahodnotenim by si podobnu temu uz ani nikdy nemusela zakladat a pytat si radu.