Priatel ma nazval...

Príspevok v téme: Priatel ma nazval...
mimula

:( preco, nechapem, nekto nedokaze krotit svoju vybusnost!!! preco prave nou clovek ublizuje tomu druhemu. Je mi doplacu teraz, pretoze to nechapem, ako moze clovek s ktorym ste, a ktoreho mate radi, Vam povedat ze ste Pi*a!...a pritom za to ani nemozete co sa stalo. Praveze to bola chyba tej osoby. Moja reakcia, nekomunikacia, urazenost, ticho. A jeho nezaujem, svoja pravda, len tolko ze bol velmi nahnevany. Ani poriadne prepac, len flegmaticke neriesenie situacie. Az pri odchode pusa na lice, a otazka ci sa este hnevam. Nechapem, ako moze byt niekto taky necitlivy, flegmaticky. Boze, vobec nie som putka, co drzi usta, ked sa nekto do nej obuje, viem cloveka odzbrojit slovami, viem kricat, aj byt pokojna, tak ako potom reagovat na taketo nieco. Je to nerespekt voci mne, mojej osobe, tak sa vas ludia pytam ako reagovat, ked sa zacne priatel takto spravat, ako je mozne, ze si clovek nedokaze udrzat na uzde svoje slova, a k tomu ma to tak mierne povedane na haku. Taky mam z toho pocit! :(((

Deria

tak mne by to povedal len raz. druhu prilezitost by uz nedostal. a ty sa mu das este pobozkat?! zrejme ta uz davno prehliadol a vie, ze si to moze dovolit.

Lenikff gg

Tak to si este dobre na tom,mna moj frajer ponukal svojim zakaznikom na sex,nastastie toho kokota smo uz nevidela,ale dojebal mi zivot

darkdark

treecat uviazol v stredoveku...
priatel aj ja bezne nadavame, v aute nepretrzite :) ale keby mi priatel povedal, ze som p*ca, tak by skoncil. urcite si to obcas mysli, lebo ho viem pekne vytocit, ale v zivote by to nepovedal nahlas, radsej je ticho a oduje sa. myslium si, ze je to vec respektu a ucty a ak ma niekto seriozny vztah, taketo vyrazy nepouzije, lebo to nedokaze. ak ano, vyrastal vo velmi smutnych podmienkach a nebude mu vadit dat priatelke vychovnu.. mimula, ak si mu vysvetlila ze prekrocil hranice a on to napriek tomu zopakuje, prec od neho.

natusa42

ako nehnevajte sa ľudia..najmä muži,čo tu píšu,že je bežné,ked ženám nedávajú ,sa počúvajte ..a čítajte najmä po sebe ...
slušný muž nenadá nikdy žene do tých najhorších,dokonca jej nepovie ani "krava " ...môže si to pomyslieť,ale povedať to nikdy nemôže,ako žena takisto by nemala povedať mužovi "ten najhorší ",muž by dokonca nemal ani len hrešiť pred ženou na plnú "hubu " ..mal by sa ovládať ...kde sa podela úcta vo vzťahoch ?kde je to všetko ?kde sa podela láska?kde sa podela citlivosť a neha ? ved predsa ,ked niekoho milujeme ,tak mu nevynadáme do tých najhorších,je to hrubá urážka! či už pri sexe,ako tu niektorí prezentujete alebo tak ...alebo pri hádke,alebo ju tak osloví...aj ked má tisíc dôvodov povedať jej "ty pi ..a " ,tak proste normálny slušný muž jej to nikdy nepovie,lebo si ju váži !!!!! a pamätajte si toto ľudia ..a najmä ,vy,ženy ...