Priatel ma nazval...

Príspevok v téme: Priatel ma nazval...
mimula

:( preco, nechapem, nekto nedokaze krotit svoju vybusnost!!! preco prave nou clovek ublizuje tomu druhemu. Je mi doplacu teraz, pretoze to nechapem, ako moze clovek s ktorym ste, a ktoreho mate radi, Vam povedat ze ste Pi*a!...a pritom za to ani nemozete co sa stalo. Praveze to bola chyba tej osoby. Moja reakcia, nekomunikacia, urazenost, ticho. A jeho nezaujem, svoja pravda, len tolko ze bol velmi nahnevany. Ani poriadne prepac, len flegmaticke neriesenie situacie. Az pri odchode pusa na lice, a otazka ci sa este hnevam. Nechapem, ako moze byt niekto taky necitlivy, flegmaticky. Boze, vobec nie som putka, co drzi usta, ked sa nekto do nej obuje, viem cloveka odzbrojit slovami, viem kricat, aj byt pokojna, tak ako potom reagovat na taketo nieco. Je to nerespekt voci mne, mojej osobe, tak sa vas ludia pytam ako reagovat, ked sa zacne priatel takto spravat, ako je mozne, ze si clovek nedokaze udrzat na uzde svoje slova, a k tomu ma to tak mierne povedane na haku. Taky mam z toho pocit! :(((

Treecat

A si si jista ze nejsi pica ked sem davas taketo veci?Ved to sa normal děje vo světe to nejsi prva ani posledna...To aj já kadeco povypravam ked som napitý troska.

bela_hun

Vsak to ber jak kompliment . Ja tiez vravim svojej ze ty kurva jedna a jej sa to paci. ona by povie ze ju davam odzadu ako hovedo a pohodicka.

natusa42

keby mne povedal,ze som ..p ...a ..tak mu strelím po hube z každej strany a tak nanho naziapem,co sa donho zmesti a poslem ho do p ..e ,kedze ja som p ..a ..nech sme si rovni ..a v zivote s nim nebudem mat nic do cinenia...este ze ten moj to neurobil nikdy,lebo by navzdy skoncil u mna

Barborka27

ono každý z nás ma tú pomyselnu hranicu trpezlivosti a znesitelnosti niekde inde, na niekoho sa to moze sypat a vydrzi, a niekoho uz mensie problemy rozhadzu.. napriklad moja snáď buduca svokra má 50r, má 4 roboty, jednu normalnu a popri tom chodi varit, upratovat a starat sa o jednu pani..stíha komandovať svoju rozvedenu dcéru ktorá s nimi zije aj s dvoma deckami, stíha každemu radit co ma v zivote robit, varí, pečie, všetko jej ide od ruky, stači jej vraj 5h spánku, a kazdy kto nie je ako ona, je pre nu lenivec, neschopár-ka, atd. Pomáha nám, posiela jedlo, koláče, peniaze atd..ale ten pocit ze jej mam byt zaviazaná, a hlavne ked pocujem ako ohovára ine zeny z ich rodiny a nielen z ich rodiny, tak to ma desí..a som si povedala ze mi je jedno co si ona o mne mysli, ja mam svoj zivot a ona mi do neho kafrat nebude, len skoda ze moj zivot je spojeny s jej synom a on zial mamu potrebuje samozrejme a nebude s nou bojovat

??!!??

možno tak len vyzerám .....a to je asi najhoršie....že to v sebe takto dusím .....koľko krát som si povedala že to musím ukončiť vzťah alebo....hmmmm no vždy je tam to alebo či ale......"ale" na druhej strane sa vie postarať o malého, "ale" inak je celkom v poho, "ale" mohlo by byť aj horšie, ale ....no chápeš .....
raz bude dobre....ja to viem....neviem kedy ALE snáď to bude skoro