co si obliect na pohovor?

Príspevok v téme: co si obliect na pohovor?
jennie

ahojte som pozvana na pracovny pohovor na utorok..mam dilemu lebo neviem co si mam obliect..je to pozicia marketingovy pracovnik pre exekutorsku firmu..uvazujem ze si zoberiem cierne leginy kotnicky sivy svetrik na gombiky a kabat..pokazim s tym nieco? kostym mi uz pride strohy a nudny poradte mi prosim co na seba diki

KIk77

No tie legíny nechaj radšej doma na cvičenie. Veď to sa predsa nehodí ani na pozíciu predavačky, nie ešte do firmy. Šaty sú v poriadku, ak sú po kolena resp. cca. 10 cm nad kolenami. Ak sú kratšie do firiem ani inde na pohovor neodporúčam. Šaty by nemali mat hlboký výstrih a zvoľ decentne doplnky. Čo sa týka lodičiek do otvorenej špice si nemôžeš dať pančuchy. A na pohovor by si s odhalenými nohami nemala chodiť..skús si o tom prečítať článok na stránke www.akospravit.sk v kategórii móda a krása, sú tam super triky a tipy :)

Lulu2011

zalezi od postavy, ak si okolo 38, tak skinny elegantne uzke nohavice a na nich dlhsi elegantny top, alebo puzdrove saty nad kolena a neprehliadne puncochy

derenne

Keby ku mne prišla na pohovor slečna v legínach, tak jej tú prácu asi dám, pretože by som si myslela, že ju vážne potrebuje. Ženy, prečo nosíte niečo, čo má slúžiť akurát tak na cvičenie? Veď sa to dá kúpiť za nejakých pár korún a aj je tú lacnotu vidieť. Keď už viem, že budem absolvovať nejaké pracovné pohovory, investujem do niečoho kvalitného, nadčasového, čo mi predsa vydrží aj pár rokov.. V elasťákoch by som nešla na pohovor na miesto pokladníčky, nie to ešte na exekútorský úrad. Majte súdnosť prosím

prión

v tom marketingu ide o módu nie o kilá, takže musíš zapôsobiť aj takto a 95 kg živej váhy, produkuje taký tlak na malú plochu ihličky....

xdanielax

a tie zeny si zrejme myslia, ze tie leginy ich zostihluju. aspon ja som z toho nadobudla taky pocit..

na pohovor leginy nie. ale ak sa necitis dobre v sukni, su aj velm pekne nohavicove kostymy, ktore nudne a stroho urcite nevyzeraju.

tpch

ja som videla asi 95kg stredoskolacku v lesklych cyklamnovych leginkach a k tomu mala plastikove cizmicky na ihlickach.