co si obliect na pohovor?

Príspevok v téme: co si obliect na pohovor?
jennie

ahojte som pozvana na pracovny pohovor na utorok..mam dilemu lebo neviem co si mam obliect..je to pozicia marketingovy pracovnik pre exekutorsku firmu..uvazujem ze si zoberiem cierne leginy kotnicky sivy svetrik na gombiky a kabat..pokazim s tym nieco? kostym mi uz pride strohy a nudny poradte mi prosim co na seba diki

:(

Keď spomínate legíny...asi pred mesiacom som šla po meste a jedna baba išla predo mnou a mala na sebe leginy, také tenké, že jej aj nohavičky bolo vidieť a k tomu mala krátke tričko čo jej ani zadok nezakrylo.No hotová katastrofa.

LETICIA

ten odkaz co dal lilek je super oblecena ta baba v strede ked to kliknes co ma sive nohavice a klobuk, take ja mozem.

lilek

boze skus si pozriet sem napriklad

www.pietro-filipi.com

tam uvidis ako vyzera puzdrova sukna a sacko,se sacko ani nemusis staci pekna bluzka,navyse garantujem ti ze to vyzera reprezentativnejsie a zenskejsie nez nejake leginy alebo nohavice....

:)

sign

fuj leginy, vsetko je videt, to je nechutne!
ja by som si dala suknovy kostym uzky. sukna po kolena. alebo uzke nohavice nejaky top, alebo sveter k tomu.

LETICIA

ked tak leginy, ale nie take co nezakrytu obtiahnutu ritisko v nich, nejaky pekny topik co ti zadok zakryje, ale na pohovr by som leginy nevolila. ked vidim baby co maju leginy, tricko zadok skace z jednej stray na druhu a k tomu botasky, no sila...