Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stolica len raz za týždeň

Príspevok v téme: Stolica len raz za týždeň
Robin17

Dobrý deň. Mám 17 rokov a stolicu len raz za týždeň. Stolica je pomerne veľká a tvrdá, častokrát nejde vôbec spláchnuť. Čo by som mal jesť alebo ako by som sa mal správať k svojmu telu aby som tú stolicu mal aspoň raz za 3 dni a zlepšilo sa mi trávenie a vyprázdňovanie? Za rady ďakujem

RNG

Kazdemu odporucam denne najmenej 15 gramov extra zmesy mikrovlaknin, lebo v nasej potrave chybaju.
Medzi mikrovlakniny patri napr psylium, pektiny, inulin arabinogalaktany, glucomanan.
A samozrejme tieto potrebuju extra asi 3/4 litra vody, lebo do seba nasavaju az 50 krat tolko vody, ako sami vazia.

Maťo369

Ahoj, určite obmedz čokoládu a vyhýbaj sa banánom... Pi veľa vody a kúp sa vo veľmi teplej vode ... a ked tak, tak pi aj veľa mlieka .. á.. ked nič z toho nepomože tak napr.. zjedz paradajku a po nej sa napi vody .. ja viem je to hnusné ale mne to pomohlo .. :)

anonym_2137

Denne 2-3 litre tekutín, veľa ovocia, zeleniny a vlákniny. A pohyb. Si ešte mladý, mal by si si vypestovať pravidelnú stolicu. Raz za týždeň nie je o.k., poradil si sa s lekárom?

maruska123

mal by si prijimat vela vlakniny v strave

ked nie v strave, kup si vlakninu v lekarni, ale pozor, treba ju zapit velkym mnozstvom vody, inak moze mat opacny ucinok

mozno by sa ti zisli aj nejake kvalitne probiotika

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stolica len raz za týždeň - Fórum - ZDRAVIE.sk