Vyrazky na penise

Príspevok v téme: Vyrazky na penise
nicki111

Caute, mam taky problem a potrebujem poradit. Pred 2 dnami sme mali s partnerom nechraneny pohlavny styk, sme spolu skoro rok, robili sme to oralne aj pohlavne. Na druhy den sa partnerovi urobili na penise vyrazky, nechapem tomu pretoze mne nic nieje sme obydvaja cistotni. Obvinuje ma samozrejme ze som mu neverna..nikdy som nemala takyto problem.
Otazka je ci sa mohol nakazit odomna nejakou mykozou o ktorej neviem resp. Nemam priznaky.
Dakujem za rady

nicki111

Ja viem mate pravdu, ide o to ze racej pojdem doktorke pre kazdy pripad a tym mu aj dosvecim na papieri ze nic mi neni..aj ked mi daco bude nikdy nevies nemusi sa to prejavovat hned.
Je blb v tomto, no on mi neveri lebo ma isty komplex menejcennosti..a hlada si o mne blbosti typu ze som na sex portaloch a ze som v modelingovej agenture ktora vlastne odporuca k.rvy..a spojuje si to s tymtoze este daco aj o m e chytil..
Samozrejme ze niesom na sex portaloch, a som v nemenovanek agentura ako modelka ale nemam ziadne ponuky nic..o to nejde ale s tymto vsetkym si to spoji a bum je to tam neveri mi v nicom..
A uz som zufala lebo neviem akym sposobom mu to mam dokazat..
Sorry za tento rozpis ale chcem aby ste mi rozumeli.
:)

jajka001_

okrem toho, co ak ta uz stihol nakazit? on ta podvadza, nakazi ta a este hodi vinu na teba. ty vies ze si ho nepodviedla tak sa nenechaj urazat

blondula

nicki...nehnevaj sa,ale to je teda riadny blb !!! ved nech on ide k lekarovi ako prvy !! neverni chlapi zvyknu za kazdu cenu upodozrievat partnerky !!

jajka001_

to nemyslis vazne, on ma vyrazky a ty ides ku lekarke? ziadne papiere mu nedavaj, ked chces chod na vysetrenie, ale nech ide aj on a ak nepojde, nesexuj s nim.

nicky111

Zajtra idem gynekologicke aby zistila ci mi nieco je. On cgce odomna papiere od nej a da ich svojmu doktorovi. Jedna somnou jak s k...
Moj nazor je ze bud mi on bol neverny alebo to je mnou a neviem o tom..no proste cele zle
Myslim si ze to zbytocne prehana..zeny znesu viac cest vynimkam.
Diky za reakcie ;)

0vecka

vyrazky som aml aj ja ... je vela pricin ... mne urolog povedal ze to zmizne same a zmizlo... hlavne to zatial robte len z ochranou aby sa to nezhorsovalo... ja som bol vzdy lenivy sa ist potom umyt :)...