Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stále v úzadí

Príspevok v téme: stále v úzadí
Jajjkaa

Ahojte... možno sa vám bude zdať môj problém ako banalita, no ja ho za banalitu určite nepovažujem... Týka sa mňa a mojej najlepšej kamarátky. Ona je vždy za tú peknú a ja sa pri nej strácam. Čím ďalej, tým viac to prechádza z mojej strany do stále zväčšujúcej sa závisti a obmedzovania v živote...problém? Na ňu letia chalani, proste je obletovaná... má krásne husté vlasy, peknú tvár, skvelú postavu s výrazným poprsím...a ja s mojou twiggy (veľmi štíhlou) postavou som stále v úzadí. Jasné, chápem, že mužom sa páči typická ženská postava s krivkami, ako má ona...ale čo mám robiť? Bohužiaľ, pánbožko mi sexi telo nenadelil...čiže z tohto hľadiska zostávam stále v úzadi... Proste moju naj kamošku považujem sa skvelú osôbku, ktorá mi komplikuje život. Tento rok maturujem a čo potom? Plánujeme (respektíve ona plánuje) bývanie spolu na priváte počas štúdia na VŠ... Cítim sa pri nej ako v úzadí... Túžim po vzťahu s niekým, kto by ma mal naozaj rád takú, aká som... lenže bohužiaľ, dnešní mladí si všímajú hlavne postavu...samozrejme, však chémia je dôležitá... ale až takto? Však toto je diskriminácia... Síce viacerí mi už povedali, že som milé, zlaté dievča, no vždy, vždy to skončilo len pri tom... pretože vždy sa snažia zaujať JU a nie mňa. Chodíme sa spolu zabávať, ona je v centre pozornosti, hoci ja nepatrím medzi introvertné typy, proste dokážem sa poriadne odviazať... pripadám si ako šedá myška... Fakt neviem, ako sa s tým vyrovnať...ale je mi z toho riadne na nič...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stále v úzadí - Fórum - ZDRAVIE.sk