Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysadenie HAK-potenie,chudnutie?

Maoam

Laurina: :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
presne toto som si myslela, ze chlapi sa budu tvarit, ze ONI pri tom vobec neboli :-P, vcera som pozerala Farmara z archivu, to iste, ked tam tie baby boli cez tyzden, tak snahaaa velika, podaktori sa tam cmuckali, tulkali a potom zrazu ako ked prepnes gombik, zrazu 'beriem ta len ako kamaratku', 'chod na autobus' (ked baba prisla po mesiaci na navstevu)...proste to je uzasne fakt ako ked ich vymenis.

Typicke...ked ide o parenie sa, tak sa prepnu do ineho rezimu a potom o nicom nevedia :-DDD. A zeny vyplieskane, ze co sa deje :-DDD.

Laurina22

S kolegom???Ten mi pisal ze co som sa dlhsie nezdrzala...magor

Nie so zachranarom vsak sex mozem mat ci???Tpch ma zabije???

Ale ne,donesie mi nejake papiere do prace tak to spachame na 20 min kave nic viac

No kolegyne z uctovneho pozmurkavaju po kolegoch a oni sa tvaria ako spravne pises,ze TO ONI NEBOLI:-)))

Maoam

nie, Laurina, si skrata urcite :-DDD

jasne, ze mas byt na co, ved to vies, nemam rada tuto zensku vlastnost, lebo vsak mas oci tak sa pozri do zrkadla a vidis, co vsetko pekne je na tebe, na to nepotrebujes druhych ludi, aby ti to vraveli :-DD staci vlastny rozum

a s kym ides na kaficko? :-DDD s KOLEGOM? :-DD

ozaj a aka nalada u vas panuje po tom vianocnom vecierku, kde to väcsina nezvladla? ci sa tvaria, ze sa nic nestalo a oni to neboli? :-DDD

Maoam

no jasne! :-DD a musim sa pochvalit, lebo kto ta v dnesnej dobe pochvali, ak sa nepochvalis sama?? :-DDDDDDDDDD

vcera sme sa s blondulou bavili, ze len co sa zena ukaze sebavedoma hned ju ostatne zeny sfuknu! :-DDD len ta drazdim, viem, ze si to myslela ako vtip

no tak vies co, Laurina, 3-4kg teda poriadne citit! ja som si vzdy myslela, ze vsak co to je nic, blbost, je to vela, mam zivy dokaz na tych rifliach, ked som ich kupovala v juni ci kedy tak boli tesne, ledva som ich navliekla, teraz su volne

je to vela, to su 3-4cm vsade...to uz vidno

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysadenie HAK-potenie,chudnutie? - Fórum - ZDRAVIE.sk