Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nebankova pozicka pre nezamestnanych

Príspevok v téme: Nebankova pozicka pre nezamestnanych
emaaa

Prosim potrebujem poradit mam 20 rokov a momentalne som nezamestnana,pracovat zacinam az od noveho roka a externe studujem. Potrebovala by som zaplatit studium (nasi bohuzial na to nemaju financie) Banka mi pozicku neschvalila,citala som o nebankovkach,sice som si vedoma ze urokovou sadzbou ale moja situacia mi neumoznuje ine riesenie,ked ze peniaze surne potrebujem. Prosim poradte, mate s tym niekto skusenosti?
Ďakujem za vase rady

stava_sa

Nezamestnanému dá pôžičku banka len ťažko. V takomto prípade bude asi možné osloviť nebankovku no treba počítať s tým, že poplatky nebudú určite malé a preplatenie pôžičky dosť veľké. pre nezamestnaného asi jedine pôžičkomat www.pozicky123.sk alebo si nájsť prácu :)

Maťa 1703

Ahoj. na to, že máš tolko rokov rozmýšľaš velmi perspektívne. Ja ti odporúčam vyhodnapozicka.eu s nimi mám fajn skúsenosti a dalo sa s nimi jednať veľmi prijateľne keď som si vybavovala svoju pôžičku. Výhoda je, že dopredu vieš, koľko zaplatíš . druhá možnosť je požičať si od rodiny, ale to ti veľmi neodporúčam - môže to pokaziť vzťahy. daj vedieť ako si dopadla :) Maťa

edison

Sme vládne certifikovaný úver veritelia a budeme rozdávať pôžičky za
lacné úroková sadzba. ponúkame podnikateľský úver a osobné pôžičky na nízky úroková sadzba. Už ste bol popierať úver v banke alebo potrebujete rýchla pôžička platiť svoje účty a oddelenie, Máte firmu, ktorá nie je poriadku kvôli zlému financií Potrebujete pôžičku na kúpu domu, robiť budete potrebovať úver posielať svoje deti do školy. náš proces je veľmi jednoduché a ľahká. Jednoducho nás kontaktujte ešte dnes požiadať o akýkoľvek typ úveru vám môže Potrebujete sa Our na našej e-mailovej adrese (edisonfinancialhome@gmail.com)

MariannaK

Nooo neviem ci je vhodne riesenie brat pozicku, radsej chod na rok do zahranicia (napr USA, GB) a tam si zarobis a budes mat aj na skolu... sice aj tam su pociatocne vydavky.. mna vyslo to bolo este pred 4 rokmu ked som sla do USA okolo 2000 vydavky ale vratila som sa keby nejdem na ziaden vylet aj s trojnasobnou sumou... samozrejme zalezi kde pracujes, kolko a ci je strava zabezpecena, ja som platila naozaj len najom a mala som niekedy aj vylety zdarma, samozrejme ked si uz tam tak aj nieco precestujes, ale da sa fajn zarobit... no a tie pociatocne naklady hoci ja som mala nasporene+rodicia, ale viacere kamaratky vraveli ze brali pozicky, takisto toto leto mi isla kamaratka do anglicka a brala pozicku, vtedy sme tiez toto rozoberali, co sa nam vtedy zdali najvhodnejsie boli tieto, uz si nepamatam ktoru z nich ziskala ona: www.hyperpozicky.sk alebo pozri aj tuto www.vsetkypozicky.sk - asi tu webove adresy nezobrazuje, tak ten prvy link bol na tom webe pozicka pre nezamestnanych a ten druhy web hyperpozicka. Dufam ze pomoze :)

missu77

ja myslim, ze poziciavat si na dlhsiu dobu alebo viac penazi od nebankoviek je riziko. ako aj pises, su tam vyssie uroky, ale nejde len o tie, celkovo tie podmienky. vo vacsine pripadov su tie uvery predrazene aj roznymi poplatkami, nehovoriac o tom, ze ked sa omeskas, to este len bude prievan v penazenke. takze bud oslovit rodinu alebo priatelov, ak ide o viac penazi. akoze nehovorim, ak by malo ist o par eur, tak to este ako tak. ja som si tak pozicala cez pozickomat a dalo sa. ked chces viac info o takychto moznostiach, skus napriklad na www.123pozicky.sk a tam mas aj porovnanie s inymi typmi uverov.

Karolina23

Ja som vychodila skolu bakalarsky stupen a potrebovala som peniaze, mam pracu avsak nestihla som si este nasetrit, cize prijem dozadu nemam ziadny, tak som taktiez poziadala o pozicku www.hyperfinancie.sk takze odporucaaaam tuto!

Tomáš1234567

Stará debata, ale pripomeniem, že banky väčšinou nezamestnaným nepožičajú, pretože je tam riziko, že im peniaze nevrátia (keďže nemajú stály príjem). Nejaká nebankovka by ti požičala, no bude to za vyšší úrok (práve kvôli tomu riziku, že jej to nevrátiš).

neberpozicku

dnes sa nedá veriť nikomu. vymyslené stránky ako www.pozickomania.sk , www.totalmoney.sk alebo www.pozickovo.sk obsahujú protichodné informácie a hodnotenia.

Podľa čoho si mám teda vybrať?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nebankova pozicka pre nezamestnanych - Fórum - ZDRAVIE.sk