Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nebankova pozicka pre nezamestnanych

Príspevok v téme: Nebankova pozicka pre nezamestnanych
emaaa

Prosim potrebujem poradit mam 20 rokov a momentalne som nezamestnana,pracovat zacinam az od noveho roka a externe studujem. Potrebovala by som zaplatit studium (nasi bohuzial na to nemaju financie) Banka mi pozicku neschvalila,citala som o nebankovkach,sice som si vedoma ze urokovou sadzbou ale moja situacia mi neumoznuje ine riesenie,ked ze peniaze surne potrebujem. Prosim poradte, mate s tym niekto skusenosti?
Ďakujem za vase rady

Max 354

V tomto by ti mohol pomôcť pozickomat ,ale oni poskytujú krátkodobé , je veľa stránok s úvermi .Moja obľúbená pozicky-zoznam.sk

richardpeterson

Požiadať o rýchly a pohodlný úver na splatenie účtov a začatie nového podnikania alebo refinancovanie svojich projektov za nižšiu úrokovú sadzbu vo výške 2%. Kontaktujte nás dnes prostredníctvom: pre viac informácií o výške úveru, ktorú potrebujete, pretože naša minimálna ponuka úveru je 5 000,00 na akúkoľvek voľbu sumy úveru. Sme oprávnený registrovaný a certifikovaný veriteľ. Môžete nás kontaktovať dnes prostredníctvom e-mailu na rýchlu odpoveď, ak máte záujem získať túto pôžičku, kontaktujte nás pre viac informácií o pôžičkovom procese, o spôsobe, akým sú podmienky úveru a spôsob prevodu úveru na to vy. Potrebujem vašu naliehavú odpoveď, ak máte záujem. e-mail: richardpeterson706@gmail.com

monika87

moja teta si brala odtiaľto nebankovú pôžičku www.hyperfinancie.sk viem že poskytujú aj nejaké pre nezamestnaných... ak je to ale možné ja by som odporučila radšej pôžičku v banke, ale chápem že niekedy sa to nedá :/

kakieto

Ak chcete pôžičku tak skúste www.pozickomat.sk ja som si otial bral pôžičku a som spokojný peniaze som mal do 30 min na účte po vypísaní a schválení žiadosti, u iných mi pôžičku vždy zamietli a tu som to mal hneď schválené takže super :)

M-artina

Andrej B ďakujem skúsila som požiadať na tej stránke ako ste písali a pôžičku mi schváli síce len 5000 tisíc ak keď som chcela viac ale nevadí inde mi nechceli dať ani to :)

denisaf

skoda ze si nezamestnana inak najlepsia je postova banka lenze tam musis byt zamestnana v ziadnom pripade si neber pochybnu pozicku od niekoho z internetu

Andrej b

Ak chcete pôžičku tak skúste www.rychleonlinepozicky.sk ja som si otial bral pôžičku a som spokojný peniaze som mal do 30 min na účte po vypísaní a schválení žiadosti, u iných mi pôžičku vždy zamietli a tu som to mal hneď schválené takže super :)

Andrej B

Ak chcete pôžičku tak skúste www.rychleonlnepozicky.sk ja som si otial bral pôžičku a som spokojný peniaze som mal do 30 min na účte po vypísaní a schválení žiadosti, u iných mi pôžičku vždy zamietli a tu som to mal hneď schválené takže super :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nebankova pozicka pre nezamestnanych - Fórum - ZDRAVIE.sk