Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nebankova pozicka pre nezamestnanych

Príspevok v téme: Nebankova pozicka pre nezamestnanych
emaaa

Prosim potrebujem poradit mam 20 rokov a momentalne som nezamestnana,pracovat zacinam az od noveho roka a externe studujem. Potrebovala by som zaplatit studium (nasi bohuzial na to nemaju financie) Banka mi pozicku neschvalila,citala som o nebankovkach,sice som si vedoma ze urokovou sadzbou ale moja situacia mi neumoznuje ine riesenie,ked ze peniaze surne potrebujem. Prosim poradte, mate s tym niekto skusenosti?
Ďakujem za vase rady

denisaf

skoda ze si nezamestnana inak najlepsia je postova banka lenze tam musis byt zamestnana v ziadnom pripade si neber pochybnu pozicku od niekoho z internetu

Andrej b

Ak chcete pôžičku tak skúste www.rychleonlinepozicky.sk ja som si otial bral pôžičku a som spokojný peniaze som mal do 30 min na účte po vypísaní a schválení žiadosti, u iných mi pôžičku vždy zamietli a tu som to mal hneď schválené takže super :)

Andrej B

Ak chcete pôžičku tak skúste www.rychleonlnepozicky.sk ja som si otial bral pôžičku a som spokojný peniaze som mal do 30 min na účte po vypísaní a schválení žiadosti, u iných mi pôžičku vždy zamietli a tu som to mal hneď schválené takže super :)

Bishop Johan

Ahoj,

Hľadáte úver na zaplatenie účtov alebo založenie nového podniku? Prosím kontaktujte nás ešte dnes pre ďalšie otázky:
bishopjohan900@gmail.com

popovdob

dobrý den

Drahé najmä s cielom bojovat proti chudobe a vylúceniu v oblasti bankovníctva, ponúkam online:

-Komercné úvery
-Osobné pôžicky
-Refinancné úvery
-Nehnutelnosti úvery

Ponúkam pôžicky pre jednotlivcov; Spolupracujúcich a agentúr, ktorí potrebujú úver pre malé a stredné podniky, osobné investície pre úrokovou sadzbou od 2% do 25% stanovená v závislosti na sumu a obdobie úveru s platobné podmienky, ktoré sú výhodné a menej nákladné.

Pre viac informácií prosím kontaktujte ma: dobopopov@gmail.com

dobopopov.wixsite.com

stava_sa

Nezamestnanému dá pôžičku banka len ťažko. V takomto prípade bude asi možné osloviť nebankovku no treba počítať s tým, že poplatky nebudú určite malé a preplatenie pôžičky dosť veľké. pre nezamestnaného asi jedine pôžičkomat www.pozicky123.sk alebo si nájsť prácu :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nebankova pozicka pre nezamestnanych - Fórum - ZDRAVIE.sk