Ako zistím či to myslí vážne?

Príspevok v téme: Ako zistím či to myslí vážne?
Nepokojná

Ahojte mám taký problém práve som sa zoznámila s mužom má 34 rokov, už dlhšie som sa mu páčila asi 2 roky dozadu mi písal na nete, vtedy som nemala záujem mu odpísať videl ma v škole kde robí technika...zároveň aj externe chodil na náš odbor...teraz som si ho všimla ja a napísala som mu ja na nete...začali sme si písať vraj je teda sám on bol v šoku že som mu napísala a že som tiež sama, tak sme sa dopracovali k stretnutiu. Dosť sme sa bavili o vzťahoch a on hovoril že už je pár rokov sám lebo po nevydarenom vzťahu mal len také menšie dobrodružstvá alebo pokusy a vraj nechce byť s niekým len preto aby niekoho mal. Ja som na tom v podstate podobne ale celkom sa mi zapáčil aj jeho povaha ked si píšeme mám pocit ako by sme mali podobné povahy. No len ide o to že sme sa stretli dvakrát aj sme sa bozkávali bolo to fajn :) ale nejako neviem čo si mám myslieť lebo sa mi neozýva už tak často...vtedy ked som mu napísala na nete hned odpísal mám pocit akoby teraz rozmýšľal čo bude alebo tak...neviem čo mám robiť naozaj som sa začala tešiť že som po dlhej dobe našla niekoho s kým sa to dalo skúsiť, ale už nemám taký pocit ako by mal až taký záujem...nepíšemi také veci ktoré píše zalubený muž...ja viem že je to veľmi krátko :) od písania po stretnutie je to len 1 týžden ale aj tak ....čo myslíte?

alchemist

Nepokojná: alebo ma len taku povahu ako ja, to je: neozyva sa tak casto aby si ho hned nezaradila do kategorie dotieravy ako novinar :D, tiez som si uz viackrat urbil take falosne nadeje, ozyval som sa casto (asi) a dopodlo to na figu, potom som sa ozyval uz nie tak casto (trocha opatrnosti nezopakovat predoslu chybu) a zas to dopadlo fiaskom, s odpovedou, ze sa neviem ani ozvat :D kto sa v tom ma vyznat, kedy je ten spravny cas alebo frekvencia ozyvania sa ? za ju pozvem na kavu alebo do kina, na koncert tak nema cas, lebo skola skusky, unavena je a tak, ked ona zvola mne hoc o polnoci tak idem ...

Maoam

stretla si este toho slusnejsieho, co bol tak fer, ze to stopol, kopa inych by ta bola hnusne vyuzila

takze vlastne je to len pozitivne, co sa stalo

odmietnutie je pre kazdeho neprijemneho, robila si si asi nadeje, no tak nevyslo to, predychas, rozchodis to

snaz sa tak do toho citovo nevkladat, lebo to ta len bude tahat nadol, ber to ako skusenost, snaz sa to predychat, odfajknut a ides dalej

a tie reci: tym nesmies verit, nejako ta predsa musel namotat a zbalit, skusal, to je normalne a prirodzene...to proste tak prebieha, muz sa najprv zblizi telesne, az potom sa MOZNO zalubi a laska vyzera inak...ta sa dokazuje najmä cez ciny a cez spravanie sa k zene, ale to je uz o niecom uplne inom

je dobre sa zacat na vztahy inak pozerat, zeny bohuzial stale spajaju lasku so sexom a muzi funguju dost inak

Nepokojná

Ano nevyužil ma doslova...ale keby si vedela aké veci mi natáral na tom rande o vzťahoch a tak...bleee je mi z toho zle že si dokážu takto vymýšlať ...

Maoam

preco je svina? vyuzil alebo zneuzil ta?
z toho co pises, to tak nevyzera

muzi väcsinou nevedia priamo povedat, ze nemaju viac zaujem, ale s tym sa stretnes aj u inych muzov

ine by bolo, keby ta vyuzil na sex a odkopol, takto vcas zatiahol brzdu, ved doslo iba k bozkom

neboj, chapem, ze si sklamana a zranena, ale radsej hned teraz vediet, ze NIE ako mesiace mat nadeje, dostat sa ovela hlbsie do toho a potom zistit, ze si bola len na sex

Maoam

mozno je to tak, ze zbadal, ze z tvojej strany je zaujem o vztah, on chcel nieco ine a tak zatiahol brzdu

vlastne je to od neho voci tebe fer (ak je to takto), lebo su aj muzi, ktori to zneuzivaju, hraju na zenu zaujem o vztah, tahaju ju za nos, par mesiacov alebo aj rok-dva ju pekne povyuzivaju na sex a potom zena pride na to, ze laska bola len z jej strany

takze vlastne mozes byt rada, ze nedoslo k nicomu viac ako k bozkom, bolelo by to potom o to viac, keby si bola vyuzita...

Maoam

pretoze je stale mnoho zien, ktore si mylia sexualnu pritazlivost a sexualnu tuzbu muza po nej s laskou alebo vyhladom na hlbsi vztah

Nepokojná

Práveže mne sa nezdalo že by to malo byť jednostranné on mi dal pusu a hovoril aké to je krásne vraj sa fantasticky bozkávam, a on sa chcel stretnúť na druhý deň hned po prvom rande vraj nevydrzí a chce sa zase bozkávať ...tak sme sa potom 2 hodiny v aute len bozkávali....ja som si fakt myslela že to myslí vážne...to dokážu takto klamať a pretvarovať sa??? som z toho mimo už nechcem žiadneho chlapa...

Maoam

asi to nebol najlepsi napad

mozno si mu nesadla, vsak uz boli bozky a tak, proste asi je to z tvojej strany, take jednostranne

kasli na to, odhakni to a chod dalej

Nepokojná

No nič asi som to dodrbala...nedokázala som dať na vaše rady a včera večer som to už nezvládla stále mi chodilo po rozume čo robí prečo sa neozval a tak...Napísala som mu sms prečo sa neozval a čo sa stalo...Už ako som to poslala som si to začala vyčítať a ked odpoved neprichádzala dlhé minúty bola som z toho zrútená spravila som chybu, prečo som zase niekomu uverila... A potom prišla odpoved asi o po pol hodine...ako by sa nič nedialo odpísal len že bol dlho v práci mali firemný večierok atd . žiadna odpoved čo sa deje... :( už som v koncoch neviem čo si mám myslieť ,,,na toto som mu už neodpísala...teraz ráno mi napísal zase na nete ako by nič...Ja neviem mohol už stratiť záujem? čo chodí takýmto chlapom po rozume po prvých stretnutiach???