Ako zistím či to myslí vážne?

Príspevok v téme: Ako zistím či to myslí vážne?
Nepokojná

Ahojte mám taký problém práve som sa zoznámila s mužom má 34 rokov, už dlhšie som sa mu páčila asi 2 roky dozadu mi písal na nete, vtedy som nemala záujem mu odpísať videl ma v škole kde robí technika...zároveň aj externe chodil na náš odbor...teraz som si ho všimla ja a napísala som mu ja na nete...začali sme si písať vraj je teda sám on bol v šoku že som mu napísala a že som tiež sama, tak sme sa dopracovali k stretnutiu. Dosť sme sa bavili o vzťahoch a on hovoril že už je pár rokov sám lebo po nevydarenom vzťahu mal len také menšie dobrodružstvá alebo pokusy a vraj nechce byť s niekým len preto aby niekoho mal. Ja som na tom v podstate podobne ale celkom sa mi zapáčil aj jeho povaha ked si píšeme mám pocit ako by sme mali podobné povahy. No len ide o to že sme sa stretli dvakrát aj sme sa bozkávali bolo to fajn :) ale nejako neviem čo si mám myslieť lebo sa mi neozýva už tak často...vtedy ked som mu napísala na nete hned odpísal mám pocit akoby teraz rozmýšľal čo bude alebo tak...neviem čo mám robiť naozaj som sa začala tešiť že som po dlhej dobe našla niekoho s kým sa to dalo skúsiť, ale už nemám taký pocit ako by mal až taký záujem...nepíšemi také veci ktoré píše zalubený muž...ja viem že je to veľmi krátko :) od písania po stretnutie je to len 1 týžden ale aj tak ....čo myslíte?

Nepokojná

Ahojte tak presne toto som si povedala aj ja že už sa mu neozvem a počkám či sa ozve....tiež mám takú skúsenosť s mužmi že treba byť trochu nečitateľná, možno to príliš urýchlujem...ale ide aj o to že ked sme si písali viackrát mi nadhodil asi aj položartom či s ním nechcem chodiť atd...ja viem že to je len písanie a nič to nemusí znamenať. Asi mi z toho začína dosť skoro hrabať :D ide o to že na začiatku som ani tak moc nechcela ale ked sme sa stretli a ked sme sa bozkávali :) fuuu mám pocit akoby tam boli veľké iskry...ja mám síce 23 rokov ale tiež mám za sebou ťažké obdobia a vzťahy väčšinou mi nevychádzajú a ja už len čakám čo sa teraz pokazí možno si to aj sama privolávam lebo doteraz som mala fakt smolu na mužov...a tento človek sa mi zdá byť neskutočný mám pocit ked sa rozprávame že ho poznám veľmi dlho a zdá sa mi to až nemožné....ale ved číslo má tak nech sa ozve uvidíme...len on je v kuse na nete kedže robí technika :D a ja ked ho tam uvidím ...neviem odolať :P asi tam musím prestať chodiť...

fifiBB

dúfam že ho tým neozývaním naštartuješ, lebo sú aj typy ktoré musíš uháňať a bojovať o nich /neviem čo si tí chlapi už myslia o sebe, vrr/..

isabella

nebud hned upnuta na to, ze z toho bude vztah, toboz nerozmyslaj nad tym ci to mysli vazne, aj ty mozes byt len dalsi ulet, pokial ste spolu este seriozne nezacali, tak to ber tak, ze nikoho nemas, uzivaj si volnost a on ked ten zaujem bude mat, tak sa sam ozve

Anaya

A ešte - ak bol dlhšie sám, tak už má zaužívaný nejaký ten stereotyp, klídek a musí si zvyknúť, že niečo bude inak :-)...a zvlášť u tridsiatnikov je toto také kritické, povedala by som ;-) (viem, podľa seba :-) )

Anaya

Nevyvíjať už žiadnu aktivitu, počkať. Ak má záujem, on sa sám ozve. A buď trochu "nečitateľná", nehádž sa mu hneď okolo krku. Väčšinou sa chlapi zľaknú, ak žena na nich tlačí a hádže zaľúbené pohľady ;-).

Maoam

a v tvojom pripade by som si nekladla otazku, ze ci to mysli vazne, ale ci vobec s tebou chce byt, takze ty myslis uz o par instancii dalej

ja viem, si zena, to je pre zenu normalne, ale najskor by som asi vyckala, ci vobec je nejaky skutocny zaujem o 'nieco', o co, sa aj tak ukaze az neskor (ak vobec)

takze uzi si pekne Vianoce a skus mysliet na nieco ine...on sa ozve alebo neozve

Maoam

vyckat, nic nerobit, neozyvat sa

ak ta muz chce, sam sa s tebou skontaktuje, sam vyvinie iniciativu a ked ta chce velmi, neda sa to prehliadnut