Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

trvala na mihalnice - zle skusenosti

jankaaaaaaaaa

superr :) ja som este nasla za 10e v quieen iv. to je tetovacie studio, spojene s kozmetickym salonom. je to na krivej, ci ako sa vola ta ulica za palackeho a vzadu je taka velka budova - podnikatelske centrum.. bola som si tam raz davno robit piercing a vyzeralo to tam v pohode. no takze tak v januari niekam pojdem. dakujem este raz za rady :)

jajka19

Janka,tiež si z Košíc?:)
Ja som sa práve dnes bola objednať na 28.12. v salóne Beluci(Kováčska48), stálo ma to do 6€ ,lebo som si tú trvalu kúpila na zľavovom portáli. Ale bežne to stojí 15€ napríklad na Furči,tu som si dávala robiť dosť dlho, no a je to tak ako máš kostol,a tie nové bloky..a hned na poschodí ako je to parkovisko tam je salón kde robia 2 sestry kozmetička a kaderníčka:) čiže tam to máš za 15€ alebo ti môžem poradiť ešte salón na Komenského oproti cez cestu ako je ten úrad kde sa vybavujú vodičáky,občianky ...tam sú také obchodíky vedľa seba, kvetinárstvo , kozmetika,lekáreň, čínan ,obuv a v tej kozmetike sa bola mamka včera pýtať,tak že tam trvalú robia po 7 €,čo je tiež veľmi dobrá cena:)

jajka19

Janka, takého niečoho sa nemúsiš báť :) Používajú sa natáčky rôznych veľkosti,práve podľa dĺžky mihalníc,čiže toho sa neboj,kozmetička v tvojom prípade použie jedné z tých väčších:) Ja mám svoje mihalky kratučké,čiže mne dáva vždy najmenšie:) Vydrží ti to cca. mesiac a niečo ale aj do dvoch mesiacov sú stále pekne vytočnené...
Mihalnice nevypadavajú vôbec, nie ako pri klieštikoch,alebo ked si necháš nalepiť trsy..
A som z Košíc:)

jankaaaaaaaaa

a nestalo sa ti niekedy, zeby ti po trvalej ostali mihalnice v tvare tunela? teda ze by boli tie mihalnice uplne zatocene? lebo ja mam velmi dlhe mihalnice a bojim sa toho, ze ak mi ich daju n a tie natacky tak sa mi uplne zatocia...
ako dlho ti to vydrzi? a teda nevypadavaju ti mihalnice vobec? z akeho mesta si ak sa mozem opytat? :)

jajka19

ja si dávam trvalú pravidelne aj tento týždeň sa chystám a mám s ňou len tie najlepšie skúsenosti. vždy lepšie trvala ako každodenné používane klieštikov.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

trvala na mihalnice - zle skusenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk