Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lekár a candida

waters

Zdravim
vie prosim vas aj niekto povedat aky liek (nie potravinovy doplnok)mu pomohol na candidu v crevach ( a bolesti criev) ??? dik

darra

Mne na ustnu kandidozu (biely jazyk-soor) pomohol Bactoral, ustne probiotikum plus zmena zivotneho stylu (uprava jedalnicka, podpora imunity...)

Janik74

Potvrdzujem... Crevna Candida je svinstvo. Uplne Vas to vycicia. .Unava, Depresia, Slabost, Nafuknute creva, Netravenie, Zapchy popr...hnacky a nestravene zbytky jedla. Ach....

Janik74

Potvrdzujem... Crevna Candida je svinstvo. Uplne Vas to vycicia. .Unava, Depresia, Slabost, Nafuknute creva, Netravenie, Zapchy popr...hnacky a nestravene zbytky jedla. Ach....

ebi777

lekári candidu neriešia, a ak tak je to zriedkavé a max. predpíšu len medoflucon, ktorý pomôže zničiť candidu len dočasne

k zničeniu candidy treba zmeniť životný štýl a stravovacie návyky

maricenka

na mykozy je fajn krem canesten. je bez predpisu. postihnute miesto treba natierat podla pribaloveho letacika a postupne to odide. tiez je ale nevyhnutne zacat drzat dietu, znizit prijem cukrov...

maria212

v prvom rade si kazdy z nas musi uvedomit ze kazda choroba plynie z psychyky... uvediem priklad: ak ma niekto caste problemy s candidou v oblasti pohlavnych organov, je to z dovodu vlastnej nekonfortnosti ci dokonca problematickosti mat pohlavny styk s niekym komu plne doverujeme a citime sa v bezpeci, ci dokonca najdolezitejsie je byt si plne vedomi ze dany partner je presne ten ktory ma byt! Ak toto chyba nastava blokada a ta sa vyvrchodli k castym problemom, ktore nemaju hlavu a patu ako sa toho zbavit. Viem to z vlastnej skusenosti pretoze som skusala roznaych lekarov a lieky 4 roky, a dana choroba pretrvala kazde 2 tyzne, az so nakoniec nemohla mat ani pohlavny styk. pretoze pocas liecby sa to nedalo, a ako nahle sa s tym zacalo candida tu bola spat! ale ked som prisla na dany spomynany problem, a zacala riesit moje myslenie, vsetko zmyzlo....a je tomu uz 5 rokov a som stastne zdrava :D

Jonka

Ahojte.. tak aj ja som ju uz dostala... uz ma to trapi vyse dvoch mesiacov, bezhlavo som chodila ku doktorovi, ktory mi stale daval nejake kremiky, a cipky a neviem co... a ja som sa stale citila rovnako.Pri poslednej kontrole mi povedal, ze mam kandidu, ze mam obmedzit cukor a tym to haslo... keby nebolo internetu nemala by som ani sajnu co to je!!!A ako si mozem pomoct.
A okrem toho mi predpisal aj nejake lieky, ktore beriem vzdy rovnake dva dni v tyzdni, niekolko tyzdnov.Uz som zahajila aj dietu, ale necitim sa lepsie.. a uz som aj zlyhala a zo zufalstva som sa vrhla na kolace... neviem ci to zvladnem.. som z toho uz fakt psychicky hotova... dodajte mi trpezlivost!!!A hlavne nejake rady ako to vsetko urychlit, aby som bola uz fit.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lekár a candida - Fórum - ZDRAVIE.sk