Migréna

Príspevok v téme: Migréna
lejdy

Žiadam dobrých ľudí, ktorí majú diagnózu migréna a sa im niečím-nejakým spôsobom podarilo aspoň zmierniť tieto bolesti hlavy, aby mi prosím poradili, odpísali. Viem sama,aj od p.Dr že,to je nevyliečiteľná choroba,pretože za viac rokov som vyskúšala všetko. Od čajov,byliniek,doktorov-všetky vyšetrenia,obstreky,masáže vrátane sona, CT-čka,magnetickej rezonancie. Stále som bola na liekoch od bolesti hlavy. Tie však mi zaberú, vždy len na pár dní a potom musím obmienať ďalšie a ďalšie, aby som mohla prežívať - fungovať. A však to prišlo do takého štádia, že mi už nezaberajú žiadne lieky. Keď aj zaspím na chvíľu v noci, zobudí ma strašná bolesť. A to je deň čo noc som na pokraji zúfalstva. Napadla ma ešte príležitosť napísať na stránku o pomoc, či sa niekto nájde a ozve sa ,až mal takúto nevďačnú zdravotnú skúsenosť a pomohol by mi od bolesti. Čo by znamenalo pre mňa priam ako zázrak. Teoreticky mám pred sebou vyše pol života, no ja sa cítim na konci síl boja o život.
P.S. Pomôže mi niekto ?

lejdy

velmi dobre to poznam a sucitm aj s tebou =( ..lebo kto nevie co je hlava bolesti tak si to nevie ani vo sne predstavit...=(

blondula

migrenu mavam aj ja,ale nastastie nie tak casto.raz za mesiac sa jej nevyhnem ! ty ju mas diagnostikovanu,ale ja nie.vzdy ked na mna pridu tie ataky,prelezim aj 2-3 dni v posteli.len pijem vodu,jem lieky a v horsom pripade zvraciam :-( dolezite ju zachytit skor,lebo ked uz pridu bolesti hlavy,tazko je sa toho zbavit :-(