otazka pre panov

Príspevok v téme: otazka pre panov
kacenka28

ahojte, je normalne, aby mlady chlap - 31 r. - nepotreboval sex... teda aby som bola presna, priatel s ktorym som rok, uz tak casto nechce sex 1-2 krat do tyzdna ho teda mame, ale ked som sa ''stazovala'' ze ci sa nieco deje, povedal mi, ze uz to tak casto nepotrebuje... je to normalne..??
dakujem za nazory

mlady

neber do hlavi ze ta podvadza jednoducho nemisli na najhorsie ,on uz vie co ho bude cakat v posteli chapes zase nanho vilezies a pik a kip a pik a hotovo ,,ja si mislim ze je to nuda prave preto mu musis dat co este nemal napriklad sory za viraz ,,fajocku,,alebo daco podobne jednoducho zmente polohu miesto skus ho trocha nazavit a hraj sa snim nedaj mu rovno hned zapichat si natahuj ho hraj sa snim a tak ,,a ak sa mozem spitat kolko mas ti???

kacenka"(

dakujem vam za nazory ;-)
niektore ma upokojili, niektore mi vnukli ideu (mlady) - ale ja by som aj vymyslela nieco ine, ale on sa drzi stareho zauzivaneho, jeho ani nenapadne, ze by ma niekde oprel alebo len tak, proste nejaka zmena...vie ze orgazmus dosiahnem, ked som ja na nom, tak tak si to aj uzijeme obaja...on si to tak vzdy vyziada... ja neviem... nieco skusim vymysliet... :-)
ja byvam tiez unavena a nie vzdy mam chut... mozno staci to len nejako zosuladit... :-)

mlady

ak ti mozem poradit tak skus vas sex dacim obnovit mislim osladit alebo mu ukazat daco nove abi ho to zaujalo chapes co mislim narovinu ti poviem ,,, mozno ho nudis uz vie co bude v posteli a povie si ahhhh zase ,, tak skus to dako zdokonal daj mu co este nemal alebo co este neskusil mozno ho stim napudis na castejsi sex

bela_hun

Nie kazdy partner je sexualna masina. Mne raz za mesiac pokial je tvrdy a ostry sex a anal nesmie chybat. Ak chces trtkat kazdy den dvakat tak si kup fucking masin ten ta bude trtkat aj 5 krat do dna. Odporucam dokupit nadstavec na dvojity anal plus jeden do vaginy. Ked budu traja v tebe tak budes mat neskutocny orgazmus. Ale bacha lebo trtkas moc casto tak dakto vravel ze vysycha chrbtica.

wreck

kacenka28, skus jednoduchy test (ale idealne az v lete): chodte na dovolenku, aspon 10-14 dni, na taku, kde budete mat dostatok casu a sukromia a ziadne vacsie starosti. nechaj ho, nech pride za tebou sam. ak to nebude inak nez pocas roka, tak mu asi zacal uz vyraznejsie klesat testosteron a fakt to nepotrebuje. potom zostava hadam uz len poradit sa s lekarom ake su este moznosti.

inak to je normalne. po dvadsiatke to u chlapov ide s libidom postupne dolu vodou. na rozdiel od zien.

ale je to individualne, podobne ako zhorsovanie zraku. u zien naopak, taka ta plna sexualita sa zacina formovat niekde okolo tridsiatky.

preto sa mi napriklad nepaci ked sa 30-rocna zena oznacuje ako MILF. :-))