žena BARAN, muž VÁHY partnerstvo, manželstvo

Príspevok v téme: žena BARAN, muž VÁHY partnerstvo, manželstvo
fifiBB

Sú tu nejaké páry v týchto znameniach, zaujímalo by ma ako fungujete vo vzťahu, v manželstve, ako vám to klape /bežná domácnosť, ochota partnera, jeho povaha, čo vám na ňom lezie na nervy, atd..jednoducho jeho špecifiká a ako sa správate vy..Budem rada za každý názor,je to taký prieskum, my s partnerom sme v týchto znameniach, uvažujeme o svadbe...nehladajte v tom nič. ide čisto len o zvedavosť zhody:)))

peter 23

pokiaľ by som si mak nájisť priateľku podľa horoskopu by som sa neriadil lebo podľa horoskopu sa muž váhy a žena kozorožec nehodia k sebe ale rozumieme si super

doubledog

hej, ved tak som to myslel, clovek tomu musi trochu rozumiet a od toho sa odvija aj to, co s tou informaciou spravi.

Alexxxxxx

Hlavne ze narodenie dietata sa da planovat :) takze s vysokou pravdepodobnostou mu sa viem vybrat znamenie ... ejha to aby som mu vybral vhodny mesiac na narodenie :D

doubledog

astrologia je dobra pomocka pre zivot, vyzaduje vsak vela znalosti a istu duchovnu uroven, ak to clovek nema, skor ho dopletie.

Lumik

myslim, ze ak horoskopy nesledujete, tak ste v pohode ak hej tak to bude horsie, podla mna astrologia vytvara podvedome nutkanie k urcitym stereotypom spravania a potom sa to javi ako, ze to funguje opacne.

Barborka27

fifi to je presne tak ked su dvaja znamenia oproti sebe :) iní muž v inom znamení by bol zas v niecom ini, a zas ine veci by ta na nom vytacali, a ine by si na nom mala rada..ale to zas nezavisi od znameni..astrologia to nie su denne horoskopy v tlači :)) ani si precitat charakteristiku svojho slnečného znamenia..to chce komplentyn rozbor postavenia planet v case a mieste tvojho narodenia a nemenej podstatnu ulohu zohrava aj spolocnost v ktorej vyrastas, ale hviezdy ti nadelia urcite prednosti a slabe stranky, to sa zas musí nechať, zalezi len na tebe ako ich vyuzijes a ako sama seba dobre poznas