Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrca medzi celom a spankom

Príspevok v téme: Hrca medzi celom a spankom
Ja_ja23

asi hodinu dozadu som vykladala na skrinu stare veci a spadol mi z krabice na hlavu digitalny tlakomer( celkom dost tazky) trafil ma medzi celo a spanok mam tam uz dost velku hrcu, mam ist s tym k lekarovi? neviem ako zavazne su urazy hlavy kedy ist kedy neist a nerada by som ho obtazovala ak je to len moj strach ze mi nieco je, nemate niekto skusenost alebo neviete pordadit? dakujem krasne

Ja_ja23

oficialne mam diagnostikovanu panicku poruchu ako nasledok prekonanych zivotnych situacii, inak hlava uz neboli ako som sa vyspala len zaludok trochu

prión

nič sa neboj,buď počkáš do rána a ak Ťa v noci nebude príšerne bolieť hlava, tak je to ok...

alebo orálnym sexom a ak sa bude dobre prehĺtať, tak je to tiež ok...

Ja_ja23

neberiem to v zlom, mne to uz vela ludi povedalo ze som tak ustrachana ze som zrela na psychiatra... ono to vzniklo v 2004 ked mi zomrel otec a v 2007 ked mi diagnostikovali rakovinu lymfatickych uzlin.. dovtedy vsetko okje a rok na to ako som sa vyliecila som sa takto zacala o seba a blizkych bat:( teraz sa bojim aj toho ked mam hrcu na hlave.. a pokym ma sto krat niekto neubezpeci ze mi fakt nic nieje tak sa budem bat.. ach jaaaj

Ja_ja23

ja si niekde v hlave uvedomujem ze sa nic take nestalo, len som strasny strachoprd, a hned ked som si hodila do googlu mi naslo subturalny hematom a podobne veci a dostala som strach aj ked si myslim ze na to by bol treba silnejsi uder, isla som predsa len ku lekarovi ten ma poslal na chirurgiu kde bohuzial strajkuju a nikto tam nebol... takze mam smolu.. stale ma ta hrca boli:( a od strachu aj zaludok,

a este ked som si pozrela priznaky hemtaomu tak tam boloze jedna zrenicka je vacsia ako druha a to mam.. ale vraj kazdy clovek ma polku tela vacsiu ako druhu tak mozno je to tym ja fakt neviem som vystrasena

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrca medzi celom a spankom - Fórum - ZDRAVIE.sk