sestra

Príspevok v téme: sestra
Brenda

mam o tri roky mladsiu sestru..som velmi rada ze ju mam ale dost mi nici nervy. su surodeni ktori spolu vychdzaju stale a len obcas je to zle..u nas je to prave naopak ci uz to je pozicioavanim si veci alebo komunikaciou.co sa tyka poziciavani si veci to bolo v pohode ziadne hadky,mame dve izby takze je to super pretoze mame svoje skromie,ale problem je v tom ze mi moja sestra chodi stale do izby a bez opytania sa,si zoberie co sa jej zachce.ked si ja poziciam daku vec opytam sa jej to ona to uz nerobi.dost mi to lezie na nervy pretoze nemam nad tym kontrolu.ti co maju surodenca rovnakej vysky ci vahy to dobre poznaju.ona je trocha sirsia ako ja a vsetko co sa da mi hned roztiahne.ale toto neni jediny problem,moja sestra ma dost vyuziva ci financne alebo psychicky je strasne vybusna a hocikedy na mna nakrici a zacneme sa hadat.financne ma tiez dost nici.je totizto velmi marnotratna a hned si vsetko minie na blbosti a potom odomna ziada dalsie peniaze.snazim sa jej nepoziaciavat pretoze keby mi to mala vratit je to nespocetne vela penazi.snazim sa vsetko pre to robit aby mi uz nerobila nervy ale nefunguje to som v tomto zufala,mnohy mi hovorili aby som sa odstahovala prec.je to dobry napad ?ci mate lepsi...?

ladida

mne pristup tvojej sestry pride typicky opovazlivy,co je pre surodencov normalne.ja mam dvoch starsich surodencov a tiez ich pekelne serem,ale nikdy sa mi neotocili chrbtom a tvoj negativny postoj k nej a zarazil.skor sa mi zda,akoby si mala s nou iny problem a tymto to len zakryvas.ziarlivost?