Meno pre Bábätko

Príspevok v téme: Meno pre Bábätko
romana.ja

Ahojte holky a všetci návšetvníci tohoto fóra. Mám už 3 detičky,na ceste je štvrté . a mám dilemu s menami, pretože všetky čo sa mi páčia už nosia moje deti. Mám dvojičky synčekov Matej a Jakub(5), a dcéru Paulínu(1). ďalšie bábo príde na svet asi v septembri tak na meno je ešte čas, a veríém že vy mitrošku pomožete s tým ako by sa malo dieťatko volať, ešte nevieme že či to bude chlapec, alebo dievčatko,tak vás prosím o mená pre obe pohlavia, chceli by sme aby sa mená podobali aspoň trošku tým čo už naše detičky nosia. ďakujem

AlexFizz

Anna je pekne, iba ked je Anna: skoda, Anicka, Anka..no neviem. Aj Nina je pekne meno velmi. Aj Ema. Potom Ester, Berta, nejake staromodne mena su v dnesnej dobe take nostalgicky pekne a zenske.

Silvester pre chlapca je fajn :) Netypicke. Hm...chlapec, to je tazsie. Ani neviem...Mne sa pacia take mena z Balkanu: Emir, Goran a take nejake zvucne mena. Z nasich Jakub, Alexander, Boris, Elo...Roman je ok.

petronellaa

mám dilemu vybrať pekné meno pre dieťatko, tie v kalendári sa mi skoro žiadne nepácia ale zase chcem aby ľudia nemuseli pátrať kedy má taká Vivien alebo Sandra meniny keďže nie sú uvedené v kalendári :(

oliva007

noo, myslim si, ze by ste nemali volit mena ako Nikolka...a pod...Usudzujem podla toho, ake mena ste dali svojim 3 detom:))) Naaadhera:))) Moj nazor je /ked chces poradit/:1.Karolina, Jasmina
2.Tadeas, Timotej
To su moji favoriti, aj ked Karolina vyhrala /koketovali sme aj s Paulinou:)))/Uvidis:)))Vsetko dobre prajeme

iva333

mne sa strasne paci meno veronika nikolka a teraz som zistila ze cakame druhe babo samozrejme ze prvy chlapec sa vola po ocovi Rudolf-Rudko a ak sa nam podari dievcatko tak by som chcela Gabriela-Gabika

tana_2

SYA
Mas podobny vkus na mena ako ja aj mne sa jeden cas pacilo meno Debora.Teraz cakame chlapca a ja by som tiez chcela meno Silvester,ale manzel chce po sebe.No uvidime mozno ho to prejde o com dost pochybujem.