Aký som

Príspevok v téme: Aký som
blackbirt

Mám už pred tridsiatkou a stále nedokážem sexovať, ľudia čo ma poznajú mi vravia že som mohol mať veľa dievčat no ja nemôžem. Ak by som chcel mať dieťa tak samozrejme že áno, aj v manželstve určite. No ak chcodím s babou tak ma nechá lebo nemá sex. Cítim sa hrozne ak mi tam ide s ústami, človeka ktorého milujem si veľmi vážim, nemusí sa pri mne hneď vyzliekať. Príde mi to že sa ponižujú, aj keď mi povie že to potrebuje. Lenže takto ma každá stále nechá, neviem z toho von.

blackbirt

Pri tých čo som ľúbil som čakal dlhšie, s takou lepšou kamarátkou by som dokázal skôr. Veľmi si vážim svoju budúcu manželku, matku mojich detí. Keď počúvam kamarátky ako si to rozdávajú na prvom rande tak mi to príde nechutné. Ako sa potom dokazuje láska

nefinka

vieš čo všeobecne aj keby nemal babu/ženu, ktorú by miloval, tak predsa, píše že má pred 30tkou a nemá problém byť rok/dva bez sexu??no neviem...to nie je podľa mňa úplne normálne

jajka001_

nefinka , to ja netusim, uz som mu to pisala :)
a ak náhodou fakt chodil s babou ktoru lubil a nebol schopny mat s nou sex, tak chlapec este asi nedospel a asi uz nedospeje
lebo berie sex ako nieco negativne
mozno mal nejake negativne zazitky spojene so sexom - zneuzivanie?

ladida

suhlas s atm.sex a laska nemusia mat vela spolocneho..aj keby som nemala partnera,ktoreho milujem,sex by mi chybal.tazko najdes zenu,ktora bude dva roky cakat..preco nechces?masturbujes?Alebo si vylozene asexualny?lahke to nebude niekoho najst.

nefinka

do normálneho vzťahu sex patrí. nevravím, že majú začať dvaja sexovať hneď po týždni, ale úprimne, neviem si predstaviť mať vzťah s človekom, kt. milujem a nemať rok či dva sex..to podľa mňa nie je vôbec normálne a nemôže sa chalan diviť, že ho baby potom nechajú

Excita

Myslim, ze akonahle sa naozaj zamilujes a stretnes zenu, ktora pre teba bude "bohyna", stane sa z teba v posteli "drak", ktory bude chciet vsetko a vsade skusat :-) ALE... budes to chciet IBA s nou(stastna to zena, ktora ta dostane!)... .. ja neviem preco v dnesnej dobe vsetci co spolu zacnu chodit musia spolu zacat sexovat uz po mesiaci - dvoch...inak okamzite "odchadzaju"....uvidis, ked najdes normalnu zenu, zmeni sa to... je take strasne malililinke percento muzov, ktori to maju takto...