Aký som

Príspevok v téme: Aký som
blackbirt

Mám už pred tridsiatkou a stále nedokážem sexovať, ľudia čo ma poznajú mi vravia že som mohol mať veľa dievčat no ja nemôžem. Ak by som chcel mať dieťa tak samozrejme že áno, aj v manželstve určite. No ak chcodím s babou tak ma nechá lebo nemá sex. Cítim sa hrozne ak mi tam ide s ústami, človeka ktorého milujem si veľmi vážim, nemusí sa pri mne hneď vyzliekať. Príde mi to že sa ponižujú, aj keď mi povie že to potrebuje. Lenže takto ma každá stále nechá, neviem z toho von.

Laurina22

Slobodna ja sa nepredvadzam,opakujem

A nemyslim si o sebe ze som uzasna,mas mylny dojem,ktory ta neberiem samozrejme

Joo

Laurina 22 nieeeee do kostola urcite nechod ..... kludne fajci to je zdravsie ako chodenie po kostole :-)
nejak si to vazne zobrala

Laurina22

Kks poviem ze mi nevadi klacat a uz sa predvadzam

Smejem sa

Sorry za moje prispevky

Oprava je mi blbe klaknut si a vyfajcit chlapa fuj hnus idem sa pomodlit do kostola

lulu22

ako v tomto musí byť nejaký háčik, blackbirt, nemáš najakú psychickú poruchu? veď ľudia sú na svete, aby sa milovali a množili a užívali si to všetko :) A ty to neprijímaš. Musíš byť asi cvok, keby si kvôli takej veci opustil rodinu. By ťa všetci vysmiali. Lepšie by snáď bolo, keby tvoja žena bola neuspokojená a hľadala potešenie inde????