Aký som

Príspevok v téme: Aký som
blackbirt

Mám už pred tridsiatkou a stále nedokážem sexovať, ľudia čo ma poznajú mi vravia že som mohol mať veľa dievčat no ja nemôžem. Ak by som chcel mať dieťa tak samozrejme že áno, aj v manželstve určite. No ak chcodím s babou tak ma nechá lebo nemá sex. Cítim sa hrozne ak mi tam ide s ústami, človeka ktorého milujem si veľmi vážim, nemusí sa pri mne hneď vyzliekať. Príde mi to že sa ponižujú, aj keď mi povie že to potrebuje. Lenže takto ma každá stále nechá, neviem z toho von.

ladida

Laurina,objavi sa tpch a hned bude "laurina,fuj":DDD nie,ani ja sa necitim ponizena,aj ja som jeden z tych hulibrkov co ich tam blackbirt(asi myslel bird)spominal.a moj muz je rad:)

ladida

ja suhlasim s bingham! ja si myslim,ze aj vo vztahu kde sa dvaja miluju sa moze vyparit vasen a to je vacsi pruser.sex bez lasky s vasnou je urcite zazivnejsi ako s laskou a bez vasne...teda aspon ja som na dobry sex nejaku nekonecnu lasku nikdy nepotrebovala...Laurina-vraj sa mu zda,ze fajkou sa zeny ponizuju...no su ponize jeho pasa,ale ze aj ponizene...:DDDD