Opuchnute oci

Príspevok v téme: Opuchnute oci
kamilita

Uz treti den mam opuchnute unavene oci. Normalne mam pod ocami vacky ako Derik :( Nevieme co by mi mohlo pomoct? Rano ako vstanem ma normalne rezu oci a citim ako ich mam opuchnute, dala som si rano ocny krem ale opuch neustupil. Pocula som aj o prikladani cajovych vrecusok, alebo ze by sa mali dat na oci chladne lyzicky.... je podla vas nieco s toho ucinne? Predtym som nemala taketo problemy s opuchom, nepouzivam ani novu kozmetiku, ani spiralu, ze by mi oci opuchali s toho. Poradte nieco.

lillia

jasne :-)
ja som ho porovnavala u kamosky, ona ho ma tiez z fannu a bol uplne rovnaky. aj vonou-velmi prijemna, aj konzistenciou, taka lahucka, aj flakon, alebo ako sa to povie :-)tiez ten isty

ajajja

lillia, pokiaľ si ho nemala predtým viackrát, tak to samozrejme nemáš ako poznať. Ale ak si ho mala a tento je taký istý, tak v pohode, ja netvrdím, že ten tvoj je fake, keď ho už poznáš.
Ako som to poznala? No veľmi jednoducho:) Používam ho už niekoľko rokov, takže presne viem, akú má konzistenciu, vôňu, obal. A tento bol síce veľmi podobný, ale nebol to on :) V prvom rade ma zarazila taká zvláštna vôňa, ktorú on nemá. No a keď som si ho išla natierať, tak to bolo úplne jasné, proste tá konzistencia bola taká hustejšia, iná... Mala som už dosť balení a všetky z Fann parfumérky boli rovnaké, tento nie ...
Kamoška má túto skúsenosť s Diorom. Ja som až dovtedy netušila, že sú aj fake kozmetiky. Potom som trochu pátrala na nete a fakt ... nemáš problém za pár dolárov nakúpiť prázdne krabičky akéhokoľvek drahého značkového výrobku a už to fičí ... :(

lillia

ajajja, ja mam cez net a urcite nie je fake. podla coho si poznala ze je fake?
malickaaaa, ides ho skusit? ked tak radsej si objednaj mensi, straaasne dlho vydrzi a za ten cas urcite zistis, ci ti vyhovuje :-)

ajajja

Krém all about eyes od clinique je fakt dobrý. Ale dávaj pozor, na nete je straaaašne veľa fake-ov. Hlavne na mimibazare, aukre a podobných portáloch. To uvidíš podľa tých cien, že sú podozrivo nízke. Ja som si ho raz objednala cez net, ale keďže som ho už predtým mala z parfumérky, tak som poznala, že to nie je originál. Predávajúci sa vôbec nebránil, keď som mu napísala, že krém je fake a vraciam ho späť :(

lillia

ved ten krem je prave na opuchnute oci a tmave kruhy pod ocami + na jemne vrasky.
mne velmi vyhovuje, mozno bude aj tebe. treba skusit. ja som tiez hladala nieco nove, a tento mal vynikajuce recenzie, tak som si ho kupila. je to taky lahky kremik, a tak skoro ho uz asi nezmenim :-).
neviem presne odkial som ho kupila, ale ked chces, vecer mozem pozriet do mailu. len viem ze som ho hladala a niekde nasla za super cenu