je to dost darcekov?

*inko

linguistics..jej to je mile, to raz skusim, ale bojim sa ze to by nemalo uspech :D
mna by velke dary nepotesili...aj tento rok som mala dostat brutalne drahe hodinky, nadherne, sylove, ale proste nejak som to nastastie vyhovorila, je to zbytocnost, cas si kontrolujem na mobile... a miesto nich som si vypytala kucharsku knihu :D

Linguistics

Ja som jedne Vianoce dala priatelovi taku darcekovu krabicku, a vo vnutri bolo vela drobnosti, ktore mu mali pripominat nas a veci, ktore podla mna vystihovali jeho. Uplne malickosti, 'suveniry', nebolo to extra drahe ale radost bola prevelika. Urcite vacsia, ako ked som mu darovala hodinky :)

Barborka27

inko to je jedna z najosobnejsich vecí, a taky dar je naozaj od srdca a ma hodnotu nemeratelnu peniazmi..superdarček, Ja som včera k narodkám dostala takú perníkovú misu, v nej bol snehuliak a hviezdicky a kadejake take vecičky a vsetko z perníka, ozdobene, vlastnoručne vyzdobene, no proste nadhera, to je umenie..pred takymito ludmi klobuk dolu

*inko

inak to je pravda..nieco osobne to chcelo ..ja mam teraz cca dva dni na to, aby som stihla domalovat obrazy pre tri osoby..to je hadam dost osobne, nie? :)

Barborka27

Linguistics pravda pravdúca :)))
podla mna má toho až až, ale nechyba v tom nieco osobne? nieco take vies, trochu romanticke :) ale to je iba moj nazor osobny subjektivny :)