Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kupa zabehnutej firmy

Príspevok v téme: kupa zabehnutej firmy
bebe22

Ahojte, mam taky podnikatelsky plan. Chcela by som kupit uz zabehnutu firmu a chcem sa opytat ci ma s tym niekto skusenosti. Objavila som jednu stranku ale najvacsie obavy mam z toho ze by som kupila krachujucu alebo zadlzenu firmu. Ako sa da postupovat pri takejto veci? Kamarat ma uz takto dve firmy ktore kupil a nestazuje sa.

atm

ty kks teraz zadres ze mas na mysli to iste co inko???? tak pisem ti o tom 2 hodiny a ty na to reagujes ze myslis nieco uplne ine a teraz zadrbes ze myslis to iste...??? ty nie si cisty fakt

lost

no za 1. ja sa nehadam :)
len argumentujem.. (hadat sa je tiez len slovickarenie :P )

a ano, take nieco myslim *inko.

ved aj ja mam kamosa (na slovensku) co presne take nieco robi, robil to na zivnost, len to zrusil, lebo su vysoke odvody a ma sro. ale existuje len 'virtualne' tj. cela firma je ulozena na hostingu..

lost

ok :)

tak naposledy, som zvedavy ako vycuvas z tohto:

je to online, alebo offline firma? :D

priklad:
offline firma je pekaren
online firma je ebay

tak? ani toto nepochopis ako to myslim ?

a potom ti uz dam pokoj.

*inko

vy dvaja tocite o tom istom, len jeden to vola tak a druhy tak :)
hra o slovicka, to je cele a nehadajte sa uz dobre? prosim prosim :)

*inko

lost, ja tiez presne viem na co narazas a co sa pytas...ano su aj take, moj frajer ma taku firmu/ srocka, normalne meno firmy, adresa, cisla, ico, dic, vsetko ma, ale v podstate to nie je nikde, vsetko sa to deje u neho doma, v pocitaci
takteto nieco si myslel?
ci? :D

atm

este raz - 'virtualna firma' je len tvoj blud v tvojej hlave, that's all. zakonu je totalne ukradnute ci ty mas realnu alebo virtualnu organizacnu strukturu, ci menezeri spolu komunikuju len cez skype, alebo ci je produktom nejaky nehmotny 'tovar'.. JE TO UPLNE JEDNO.
mimochodom kazdym jednym dalsim prispevkom robis zo seba vacsieho debila:D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kupa zabehnutej firmy - Fórum - ZDRAVIE.sk