kupa zabehnutej firmy

Príspevok v téme: kupa zabehnutej firmy
bebe22

Ahojte, mam taky podnikatelsky plan. Chcela by som kupit uz zabehnutu firmu a chcem sa opytat ci ma s tym niekto skusenosti. Objavila som jednu stranku ale najvacsie obavy mam z toho ze by som kupila krachujucu alebo zadlzenu firmu. Ako sa da postupovat pri takejto veci? Kamarat ma uz takto dve firmy ktore kupil a nestazuje sa.

*inko

no pani, som rada ze ste si to vyjasnili :D ..atm ty by si mal naklusat do svojej temy Slovny futbal, lebo ta ich hra by potrebovala kompletne pravidla :DD chudaci sa tam splietaju jeden cez druheho a nevedia sa zhodnut na pravidlach :D

atm

ty kks teraz zadres ze mas na mysli to iste co inko???? tak pisem ti o tom 2 hodiny a ty na to reagujes ze myslis nieco uplne ine a teraz zadrbes ze myslis to iste...??? ty nie si cisty fakt

lost

no za 1. ja sa nehadam :)
len argumentujem.. (hadat sa je tiez len slovickarenie :P )

a ano, take nieco myslim *inko.

ved aj ja mam kamosa (na slovensku) co presne take nieco robi, robil to na zivnost, len to zrusil, lebo su vysoke odvody a ma sro. ale existuje len 'virtualne' tj. cela firma je ulozena na hostingu..

lost

ok :)

tak naposledy, som zvedavy ako vycuvas z tohto:

je to online, alebo offline firma? :D

priklad:
offline firma je pekaren
online firma je ebay

tak? ani toto nepochopis ako to myslim ?

a potom ti uz dam pokoj.

*inko

vy dvaja tocite o tom istom, len jeden to vola tak a druhy tak :)
hra o slovicka, to je cele a nehadajte sa uz dobre? prosim prosim :)

*inko

lost, ja tiez presne viem na co narazas a co sa pytas...ano su aj take, moj frajer ma taku firmu/ srocka, normalne meno firmy, adresa, cisla, ico, dic, vsetko ma, ale v podstate to nie je nikde, vsetko sa to deje u neho doma, v pocitaci
takteto nieco si myslel?
ci? :D