Má partner divné sklony?

blondula

mna vsetci maju radi !! teda aspon sa tak ludia tvaria :DDD ... idem sa venovat materskym povinnostiam a potom budem piect :P

Barborka27

šak to :))) nikdy nevies, ci ten na druhej strane nie je niekto koho by si dobila keby stretnes, nie ze by som tu vela takych ludi poznala ale najdu sa..alebo takí, čo by dobili mna :))) ale ten recpet je fajn, ci uz prichadzam v dobrom alebo v zlom :))

blondula

heheee... :DDD tak ja byvam smer od zocharoviec na nitru :DD ca 13km :DDDD tak ja nemam s identitou problem,len kebyze nahodou sa s tou "marabeckovou" neznasam a cil kukaj,ze recept mi tu pise :DDDD

Barborka27

no ja radsej nepoviem ale je to blizko TO :)) aby niekto nahodou neodhalil identitu moju a uvidim co to tu tá Mara Becková rieši za dilemy na tomto fóre :)))))

blondula

blazniva ?? :DDDD ja som z dediny !!!!! ale z okresu topolcany :DDDD ... nebodaj aj ty :P ... to by bola sranda,keby si nejaka "mara beckova" od susedov :DDD

blondula

hrozienka som zozrala vcera :DDD dam tam tie orechy,ale musim to zase az vecer robit,lebo maly sa mi zobudil :D medzitym sem nablaznim moju neter,nech mi pride nacistit tie orechy :DDD

Barborka27

hej presne, take kopčeky a das to piect..tak nie je to nic svetoborné ale ic ine ma nenapadlo z tych bielkov, lebo predvcerom som ich robila, tak preto :)) a tie orechy ved to, to aj mna zabíja :)) alebo tam daj hrozienka