Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vianočný darček priateľovi: pánsky holiaci strojček. Aký? Poradíte?

Príspevok v téme: Vianočný darček priateľovi: pánsky holiaci strojček. Aký? Poradíte?
strojček

Ahojte chcela by som kúpiť priateľovi pánsky holiaci strojček a vôbec sa v tom nevyznám. Viem že sú také s troma holiacimi takými krúžkammi alebo potom takou len rovnou holiacou plochou.

Aký je v medzi nimi rozdiel?

A videla som rôzne od 30 eur cez 50 do 150 až 230 eur. Aký je medzi nimi rozdiel ked je tam taký veľký cenový rozdiel? A ktorá značka? Je v tom aj rozdiel?

Ďakujem za názori

nnn

Jeeee ďakujem :))) ste fakt super :)

Želám krásne vianoce :) s veľa prekvapeniami a dobrou večerou.... a samozrejme v kruhu tých najbližších ...

anamarie

Aj ja zelam vela prijemnych chvil pri holeni:) Uvidis, ked raz skusi strojcekom, uz nikdy nezoberie ziletku do ruky. A Braun je skvela znacka.

lost

ha, som rad ze nie som jediny kto kupuje na poslednu chvilku :D

inac zmena je zivot, mozno sa mu to zapaci, preco nie :)

strojček

Ahojte tak nakoniec som kúpila Braun Serues 3 330. Dúfam že sa mu bude páčiť. Predavači mi vraveli že ak nebol zvyknutý sa holiť tak určite planžetový strojček že tie frézové tie môžu trhať alebo tak ťahať fuziky a môže podráždiť pokožku... tak dúfam že som sa správne rozhodla :)

anamarie

A aky je rozdiel v drahsom strojceku? Velky. Asi taky, aky je medzi prackou za 300 a 1500 dolarov. Mala som obe a ta drahsia je uplny zazrak:) Na mnoho veci plati, ze za kvalitu sa plati. Ty sa vsak musis rozhodnut, ci kupis priatelovi drahy strojcek, darovat drahu vec manzelovi a frajerovi, to je predsa len rozdiel.

anamarie

mate59 to je velky omyl. Asi si este nevyskusal PORIADNY holiaci strojcek. Manzel sa tiez holil stale ziletkou, mal rovnaky postoj ako ty, ale odkedy som mu darovala Braun Series 7 790cc Pulsonic Shaver System, Silver, neda nanho dopustit. Je to najnovsi model Braun (aspon teda pred pol rokom bol), ktory oholi dokonale aj dlhsiu briadku a navyse sa sam cisti. Manzel ho zboznuje a neda nanho dopustit. Chcela som prenho najlepsi strojcek, citala som milion recenzii a vybrala som prave ten.

Je to tento strojcek:

www.amazon.com

mate59

tie, čo majú plochu, to sú s planžetou,pod tou kmitajú brity.Ak sa planžeta prelomí, dá sa vymeniť. Tie, čo majú tie kolieska, to sú s frézami,mali by holiť kvalitnejšie.
Známa značka je Braun.No, rozhodni sa ako chceš.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vianočný darček priateľovi: pánsky holiaci strojček. Aký? Poradíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk