cviky na stehna a kolena ....................

mariskQ

prosim vas pomozte mi stimi stehnami ja by som ani nebola tucna keby nie tie stehna uz samej sebe sa nepacim acvicit sa mi nevlmi chce aj ked chodim von s kamoskami ale to moc nepomaha denne 1-2 hodinky vonku to by som mala doma robit nejake cviki na zvis ne ?prosiiiim pomozte mi chcem si uz obliect suknu dakujem .....=D

karioll

bronci
mas typicky zensku obezitu
co samozrejme vies.musis robit kardio,cize obden,bycikel,plavanie,beh,korcule,tep 220-vek krat 0.6-0.7 cas trvania 40 minut.iba ked toto dodrzis,zacnu sa spalovat tuky.nic ine nefunguje,ver mi.aj ked nebudes po case zistis,ze mam pravdu.ked zacnes posilovat,napr.drepy a pod.tak ti narastu svaly,tuk ostane a budes este vacsia.pri kardiu sa tuk uvolnuje z celeho tela rovnomerne,cize zadok,nohy a pod.pojdu ako posledne,ale je to iba zdanie samozrejme.po cviceni si daj bielkovinu,pohar acida,jogurt a pod.hodinu pockaj a daj si sacharidy(chlieb,cestovinu,ryzu,zemiak)

bronci

ahoj najviac ma trapia kolena ,lytka,zadok.mam34 rokov a som chudej postavy.ale kolena mam obalene tukom a lytka akoby napuchnute.zadok sa mi velmi zvecil+celulitida.nieje pevny.prosim o radu.takze od pasu hore som stihla,takze verte ze dolna cast nepasuje k vrchnej casti.

honeyka

Mam problem s kolenami mam ich obalene tukom nemozam si dat kratke gate alebo suknu je to strasne.... prosim poradte niake cviky...

cokolatka123

gral..ci to si myslel tak ze ked budes denne behat 25 min..tak tak ci schudnes..lebo ak to bolo tak myslene tak hej schutnes ale to tiez az po nejakom case..a nie po tyzdni mozno po dvoch..alebo aj neskor

hilary

chcem schudnut aspon trochu v stehnach nemam ich az tak tucne ale chcela by som ich mat pekne styhle prosim vas moc pomoste mi napiste mi e mail co mam robit vo pred vam moc DAKUJEM