cviky na stehna a kolena ....................

ria

ja som citala v jednej knihe,ze kazda choroba a nedostatok je následkom nejakej vlastnosti alebo psych.rozpolozenia.Napr.zapcha je lakomost:-)neviem,ci je v tom aspon zrnko pravdy.O tucnych stehnach som si zapamatala z je to hnev na otca.Aj ma napadlo,ze to moze byť,ja mam stehna sirsie,inak som chuda len tie stehna a mam z otca strach,depky a vskutku sa aj nanho hnevam pre jeho castu nezodpovednost.od detstva ma ponizoval.

broňa

bicyklovať alebo strihať(nožničky)vo vzduchu.Ja som si našla v knihe Kalanetika pár cvikov na stehná,ktoré mi pomohli.

Ľudka

pokial to pocasie dovoli, skus si kazdy den zabehat aspon po 1/2 hodinke,postupne to predlzuj, vysledok sa dostavi - zarucene!
Alebo skus kolieskove korcule, je to tiez dobra vecicka.
a taktiez mozes za den urobit aspon 70-100 drepov, nie naraz, ale polovicu rano a druhu vecer, je to dobre aj na zadocek.
ak mas problem aj s "celkou", urob si pred behanim "zabal", v ktorom budes behat. Postup: vyzivny krem si nanes na problemove miesta: brusko, zadocek, stehna a pod. a zabal sa do potravinovej folie (priesvitna folia) na to si natiahni "elasťáky" a nakoniec jogingovu supravu, alebo teplaky, leginy a pod. a vyber sa behat. po par dnoch budes citit hladsiu, pevnejsiu pokozku a aj obvod Ti pojde rychlejsie dole.
Vela stastia