Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Masturbácia ....je to hriech?

Slobodna

Inak aj môj pes masturbuje a inak je to čistá duša. Aj on pôjde do pekla?
Masturbujú aj malé deti, nie za účelom sebauspokojenia ale za účelom spoznávania svojho tela. Aj oni pôjdu do pekla?

Slobodna

Ty máš nejaké infošky z druhej strany? :)
Do Boha sa nenavážam akurát do pravidiel niektorej cirkvi. Pretože si myslím, že ľudia by mali dodržiavať oveľa vyššie pravidlá a hodnoty, než tie, čo tu popisuješ.
Poznám svoje telo, mám rada svoje telo a to najmä prsia, ktoré sú u mňa top erotogénna zóna. Nemám s tým žiadny problém pred sebou ani pred partnerom. Som vášnivá žena, všetko, čo v živote robím, robím s vášňou sebe vlastnou, ktorá zaručuje úspech.
Za vášeň sa nemienim nijako ospravedlňovať.
Ja si nemyslím, že toto je hriech, práve naopak si myslím, že popieraním týchto vecí sa následne dejú rôzne úchyláčtiny, ktoré už asi hriechom nie sú, či?

4569987

slobodna ty a tebe podobni az umriete zistite kto mal pravdu ale uz bude neskoro. Teraz ste heroji v urazani cirkvi a krestanstva. Dobre cirkev si kritizujte lebo je tam vela ciernych oviec ktori spinia cirkev a krestanstvo. Ale co neznasam je ak sa navazate do krestanov a Boha. Na vasom mieste by som sa kajala vy hrdinovia.

Slobodna

Možno bezbožníci ale každopádne uspokojení bezbožníci :)
Prirovnávať masturbáciu ku krádeži je dosť mimo, nemyslíš?
Mi chceš povedať, že ty si nevyleštíš bambus? Aj keď sa potom vyše hodinu modlíš za odpustenie svojho ťažkého hriechu... Ktorá cirkev ti takto ťažko vymýva mozoček?

4566987

masturbacia je velky hriech ktorem u vsak dokaze len malokto odolat. Ale je to hriech ako krades, sex pred svadbou a pod. Je to hriech a ti co tvrdia ze nie hovno vedia. Su to bezboznici takze pre nich je hriech nic.

JRCV

len či si budeš tiež taký istý, že peklo nie je, keď budeš umierať. Hodina smrti preverí všetko, v čo sme v živote verili

čo je hriech a čo nie môže povedať len Boh a nie človek, keby to bolo na človeku, tak ten by si hriechy zminimalizoval

kokos

vobec to neberiem ako hriech,mam priatelku a pritom este aj casto onanaujem.je to perfektne ked clovek preziva orgazmus,kazdemu radim aby vyhonil 2-3 krat za sebov,je to fantazticky pocit!!!:)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Masturbácia ....je to hriech? - Fórum - ZDRAVIE.sk