Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odpadavanie

Príspevok v téme: Odpadavanie
lusinka123

Ahojte. Moja mama je alkoholička ale nelieči sa, nechce sa liečiť a ani neplanuje a ako doktor povedal ak nechce, my s tym nemozeme nic urobit. U doktora uz nebola strasne dlho a co sa tyka jej zdravotneho stavu netusime ako je na tom.

Dnes sa stala vec ze sa vraj potkla, odpadla nevieme nasli sme ju uz len na zemi ako sedi a z nosa jej tecie prud krvi..samozrejme bola opita, my sme boli v tom ze sa potkla.Sedela dlho na zemi ale tvrdila ze sa nemoze postavit a ze si vlastne nepamata preco tam sedi a preco je cela krvava...zacala hovorit ze si neciti nohy, ze ju bolia ...nakoniec sme ju ulozili do postele. Predchvilkou som sa s nou rozpravala a povedala ze uz vcera sa jej stalo v noci ze odpadla a tiekla jej krv z nosa. Neviem ci jej mam verit, viete alkoholik uz povie hocico aby sa z nejakeho toho vysvetlovania vymotal.
Absolutne neviem ci si vymysla alebo je to pravda. Neviem ci mam tomu venovat pozornost alebo verit svojmu usudku ze sa len potkla a zvysok uz bolo divadlo.
Pomohlo by mi keby ste mal niekto s tymto skusenosti. Dakujem

malaanka

a vieš aký má tlak? Môže sa to stať aj pri neliečenom vysokom tlaku.
Nemusí sa všetko zvalovať na alkohol.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odpadavanie - Fórum - ZDRAVIE.sk