Fake kabelka

mya123

este mi povedal do telefonu ked som sa ho spytala ze ci sa to neda odoslat naspat,tak povedal ze sa budu tvarit ze to neotvorili a odoslu to naspat a nech sa dohodnem s predavajucim nech mi vrati peniaze,ale nic sa urcite odosielat naspat nebude a ja neuvidim ani peniaze

jajka001_

hlavne ze prachy ostanu v čine. to je teda rozum. a okradneme nasho občana.
naopak, mal by sa tovar zhabat, od cinanov, ale miesto ničenia by sa mal predavat a peniaze sa pouzit na verejne ucely, zdravotnictvo, skolstvo.

lost

no urady pochopitelne nemaju GULE na to vycestovat a zatvorit tovaren v cine :)

jednoduchsie je OKRADNUT svojho DANOVEHO POPLATNIKA,

vsakze ?

jajka001_

a co ma po tom ze je to fake? nech si to riesia cez sudy, a nech nechaju moje prachy na pokoji - no nie? co ty si porusila? aky zakon?

mya123

no tie diskusie na forach som si citala aj ja ale nikde som sa nedopracovala vlastne k odpovedi ci vobec niekto svoju objednavku ziskal z colnice

mya123

aj tak su skorumpovani,kontaktovala som jednu holku co predava repliky na internete a ta mi odpisala ze tiez jej zhabali baliky a ze uz chodi na kabelky len do nejakych skladov kde to predavaju ludia ktori maju podplatenych colnikov....

lost

toto je dobre:

www.porada.sk

necital som to, ale napadlo mi nieco, zasiel by som na colnicu a opytal sa ich, v com je problem, ak by ukazali na logo, ze je falosne, chytil by som ho a odtrhol, potom sa ich spytal znovu, kde je problem tentokrat?

museli by mi ju dat :D !!!!!!!!