Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sumamed-po zaruke..?

Príspevok v téme: Sumamed-po zaruke..?
guliva

Ahojte,

nachadzam sa mimo Slovenska a mam pravdepodobne chripku.Uz niekolko dni je mi uplne na nic:nadcha,kasel,slabost..Beriem Nasivin,Mukosolvan,Paralen,Vit.C...Stav sa nejako nezlepsuje.A tak som nasla medzi mojimi "zasobami" antibiotikum Sumamaed.Mam otazku: mozem si ho nasadit,ak doba spotreby na obale je 10.2011?Uz je skutocne po zaruke,alebo ten datum je plus-minus?Moze mi niekto poradit?Vopred dakujem.

guliva

Zaujimala mna v podstate iba odpoved na moju otaku ohladom exp.doby lieku.Dostala som len par strucnych a prinosnych odpovedi,za ktore som vdacna.Ostatne "rady",spekulacie a scenare povazujem za mile,ale neuzitocne.Sorry.
Dakujem vsetkym zucastnenym a tymto uzatvaram temu.
Pekne sviatky!

chrípka

čo to znamená znížená teplota? nižšia ako 36 stupňov? ak áno, tak to by nebola sranda, milá moja. to potom nie je žiadna chrípka, ale môže ísť o akútny problém so štítnou žľazou. radšej neexperimentuj a šupito k lekárovi.

guliva

diky vam este raz :-).

to geekygirl7: na zaciatku temy som pisala,ze sa liecim,uz 4 dni uzivam Mucosolvan,Nasivin,Ibuprofen,Paralen (striedavo),vit.C..Teplotu nemam zvysenu,skor znizenu..Som doma,lezim.Praveze pristupujem zodpovedne,ale sa to dajak nelepsi.Preto bol ten napad s anb.Ja som proti nim,ale nasla som jeden v zasobach (uz davnejsie mi predpisala doktorka na SK,ale som ho vtedy nepouzila).To len pre pripad,ak by sa stav nezlepsoval.Preto som sa pytala o tej exp. dobe..Ale myslim si,ze po tych 4-5 dnoch by sa uz mohlo zacat zlepsovat..Len vydrzat :-).

geekygirl7

Kolko je par dni? A liecis sa alebo chodis normalne do prace? Lebo ak sa neliecis, tak sa necuduj, ze ti choroba neustupuje. Plus ak nemas horucku vyssiu ako 38,5 nemala by si ju zrazat, vyssia teplota pomaha organizmu zabijat virusy. A suhlasim s predchadzajucim nazorom. Pravdepodobne mas nejake virusove ochorenie. Atb su ti nanic.

guliva

..nuz vyckam este do vecera,ci nenastane aspon nejaka zmena,potom sa rozhodnem co dalej.Dakujem vam za prispevky a prajem pekne Vianoce :-)!

Lulu2011

radsej chod za dr. aby si si zbytocne nepohorsila a jedz kopec cesnaku, to je najlepsi liek :) plus zvysene davky vitaminu C

Maoam

nebudem sa vyjadrovat k spravnosti/nespravnosti liecby, na margo tvojej otazky ohladne expiracie: tablety su ucinne este dlho po expiracii, takze necele dva mesiace stare antibiotikum v pohode mozes zobrat (je ucinne)

guliva

no jo,ja si len myslim,ze je to chripka-za doktorom som nebola.Potrebujem sa dat cimskor do poriadku a tie bezne lieky nejako nezaberaju,preto som chcela vyskusat anb (hoci sama som proti nim)..Nudzovy stav :-(..
Aj tak dik za prispevok :-).

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sumamed-po zaruke..? - Fórum - ZDRAVIE.sk