Noha v dlahe-šoférovať áno či nie?

Príspevok v téme: Noha v dlahe-šoférovať áno či nie?
bublina00

Zdravím, pred 5-mi týždňami som si zlomila ľavú nohu, členok. Bola som na vyšetrení a p. doktor mi povedal, že ešte musím mať nohu min. 10 dní v dlahe, lebo to ešte nemám úplne zahojené. Chcela by som sa opýtať, či môžem šoférovať? Ešte som to neskúšala, každý ma od toho odhovára ale tá noha ma už nebolí a myslím si, že by som to zvládla. Mám man. prev., neberiem žiadne tabletky a cítim sa dobre. Čo si myslíte o tom? Je to dobrý nápad?

neva

Nechce sa mi veriť, že po 5 týždňoch vieš na tej nohe normálne stáť a chodiť. Tiež som mala zlomený členok, a bol problém ho rozhýbať potom, pamätám sa, ako som sa učila znovu normálne chodiť "päta-špička" a naopak. Tá noha sa musí postupne zaťažovať. Myslíš, že vytlačíš spojku? Ja by som to určite neskúšala, možno o ďalší mesiac.

bublina00

lost: No hej, ja som nad tým rozmýšľala, že čo by sa stalo kebyže ma zastavia policajti ale vôbec neviem či je to povolené alebo nie, či je na to nejaký zákon...

lentilkaaa

no ja si tiez nemyslim ze je to dobry napad....a lost poukazala spravne na tych policajtov...myslim ze by si dostala pokutu

lost

hah, pockat a co teoria z autoskoly? :P

to by ti u policajtov nepreslo... ak ta zastavia, hoci co u len pre beznu rutinnu prehliadku.

a btw, myslim ze to nie je povolene aj keby si mala automaticku prevodovku

to by ma zaujimalo ako chces jazdit v meste (ak mas manual)

resp ako rychlo zareagujes ked ti vbehne do cesty dieta ;)