Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prevoz sanitkou, revízny lekár, kyslík

Príspevok v téme: Prevoz sanitkou, revízny lekár, kyslík
??!!??

Tak som vytočená že až:
Otec je napojený doma na kyslíkový koncentrátor. Je na to už tak že sa bez toho nemôže dostaviť ani na vyšetrenie. Problém je že
Sanitkou (RZP) sa tam dostaneme v pohode ale cestou späť musí vraj mať povolenie alebo čo od revízneho lekára. Lenže revízny lekár o tom prv krát počul a nič také sa nevydáva. Lenže nás z nemocnice teda z vyšetrenia nechcú zobrať sanitkou domov a tak ja môžem čakať kedy mi otec v aute odpadne lebo je bez kyslíku......
A že vraj sa dá aj sanitka zavolať večer taká tá na rozvážanie čo si ju večer zavolám a ráno príde...(ako taxi skoro, en pobehá pol Bratislavy a pozberá ľudí na vyšetrenia), ale tam je problém že tam pozrušovali kyslíkové prístroje .
Tak mi povedzte čo mám robiť.....

Laurina22

On mi napriklad povedal,ze to riesia tak.Cize sa to bije.Povedal,ze zavisi od toho,kto zdvihne telefon,bohuzial.

Lebo ma pravdu ze oni su urgent a nie taxik.Na to su ine sanitky.

Laurina22

Povinni ako povinni

Bavila som sa priamo zo zachranarom aj a ten mi povedal,ze ved kyslikovy pristroj je na baterky,dajte si ho za noc nabit a malo by byt po probleme

Laurina22

No takze sme to tu teraz konzultovali,a zmna:

Na taketo prevozy sa NEDAVA potvrdenie od revizneho lekara.Teda RZP 155 tento vykon hradeny/nehradeny nema.

Z toho vyplyva:volat 155 teda

Musia ho vziat

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prevoz sanitkou, revízny lekár, kyslík - Fórum - ZDRAVIE.sk