Prevoz sanitkou, revízny lekár, kyslík

Príspevok v téme: Prevoz sanitkou, revízny lekár, kyslík
??!!??

Tak som vytočená že až:
Otec je napojený doma na kyslíkový koncentrátor. Je na to už tak že sa bez toho nemôže dostaviť ani na vyšetrenie. Problém je že
Sanitkou (RZP) sa tam dostaneme v pohode ale cestou späť musí vraj mať povolenie alebo čo od revízneho lekára. Lenže revízny lekár o tom prv krát počul a nič také sa nevydáva. Lenže nás z nemocnice teda z vyšetrenia nechcú zobrať sanitkou domov a tak ja môžem čakať kedy mi otec v aute odpadne lebo je bez kyslíku......
A že vraj sa dá aj sanitka zavolať večer taká tá na rozvážanie čo si ju večer zavolám a ráno príde...(ako taxi skoro, en pobehá pol Bratislavy a pozberá ľudí na vyšetrenia), ale tam je problém že tam pozrušovali kyslíkové prístroje .
Tak mi povedzte čo mám robiť.....

??!!??

ja viem šak toto sa vybavovalo už začiatkom decembra (cez doktorku) a ho.no sa vybavilo...tak predpokladám že ja vybavím dve "...."

to mal ísť zajtra na CT a na plucne a na mabteru......a teraz že v januári a som zvedava čo bude v januári

??!!??

no šak jasne ....pôjdem to skúsiť nech mi daju ja neviem...nejakú výnimku alebo teda od toho revízneho...alebo čo....a keď nie tak potom fakt neviem

??!!??

to ja viem že sú urgentná starostlivosť....a teda ako ho môže "taxikova" sanitka previesť keď hovoria že nemaju taxik?