fyzicka pritazlivost je fuc a prsten stale na prste

Príspevok v téme: fyzicka pritazlivost je fuc a prsten stale na prste
co_teraz

zdravim.. myslim, ze nie som prva, ktorej sa to stalo... lubim svojho snubenca, no uz ma nepritahuje. zalezi mi na nom, pomozem mu vzdy ked mozem.. ale fyzicky ma nepritahuje.dokonca je to uz takmer odpudive. ziadna sexualna pritazlivost, ziadna iskra. nemam chut na sex, ani na bozkavanie "jazyckovu" sme si nedali asi dva tyzdne.. a neviem ako s tym dalej fungovat. rozist sa nechcem.. aj sex mi chyba. ale nedokazem sa premoct. vyhovaram sa preco "dnes nie" .. a vobec si to nezasluzi. nechapem co sa stalo, no uplne som o neho stratila zaujem. vadi mi kazdy jeho dotyk. vrastim celo uz len pri predstave ze sa ma dotyka.. co mam robit?da sa cez to nejak preniest? nechcem sa rozist mam ho velmi rada..je to velmi dobry chlap. ale takto to dalej uz sa neda :/

Jaro266

nevidím dôvod naťahovať taký vzťah, jediné čo z toho vyplynie, sú dva nešťastný ludia.skôr či neskôr, tým rozchodom si prejdete. len mi nejde do hlavy, ako môže nastať takéto niečo. len častá výmena partnerov v minulosti a krátkodobé vzťahy. smutné, ale nesúdim. je to proste život.

co_teraz

hlupucuke dovody.. nechcem ta urazit alebo nieco take.. ale pokial si nezazila ten pocit, ze niekoho mas velmi rada ale zaroven ta fyzicky nepritahuje, nesud ma a moje dovody. on ma miluje, snazi sa, ma stale chut. ale neda sa to. mozno to ozaj je otrasne z mojej strany, ale ta jeho neskusenost v posteli ma uplne odstavila v erotickej oblasti. mne to nestacilo, stale mi cosi chybalo a vadilo. a ked som to povedala tak sa urazil ze je nanic partner a lutoval sa. tym uz totalne zabijal aj moju snahu o nejaku napravu. nech si vravi kto chce co chce..vztah bez sexu zacne upadat. romanticke balalajky ze laska staci.. to su tak pre 13 rocne zaby. fakt ho lubim, viem si s nim predstavit buducnost, aj otec z neho urcite bude dobry. ved takmer sam vychoval svojho maleho brata od plienok (ma dost nezodpovednu mamu). a ma strasne silny cit pre rodinu. vlastnosti ktore su dnes vzacne nie len u chlapov ale uz aj u coraz viac zien. a ja to takto kazim. tazko je odist od cloveka ktoreho lubim a chcem s nim byt.. na druhej strane ta fyzika.
a mam 26. nikdy som neplanovala vydavat sa, ani zit s muzom. dokonca ani deti som do 30tky urcite nechcela a potom ..mozno. chcela som sa len sustredit na pracu, mat dom v nom velku pracovnu a kniznicu s kopou knih. psov macky zvierata proste. a byt sama svoja. starat sa len o seba, ist von prist kedy chcem bez vysvetlovania bez vycitiek. on ma tym svojim posotojom k rodine nasmeroval tiez na svoju notu. hoci popravde..ked si takto spominam ako som planovala fungovat..ozaj neviem co je lepsie. asi je to divne, kazda zena chce rodinu. ja som ale typ ktory sa postara o najblizsich ale nejak extra naklonnost neprejavuje. radsej som sama v izbe a robim si svoje.
ostala som bez planov bez predstav.. uplne akoby stratena.
sme uplne ini, ale nechcem sa rozist :( ako sa mam rozist s niekym ked to ani jeden z nas nechce..

alenka_maxova

bohuzial, nemozem prispievat ako zena, ktora nieco podobne zazila, ale len ako zena, ktora ma na to svoj nazor. Ono je sice pekne, ze zakladatelka temy ma prsten na ruke, ale...Velke ALE! Je mi to luto, ze to poviem tak otvorene, ale dovody, preco stale ostava s priatelom, su hlupucke. Fyzicka pritazlivost patri ku vztahu, tak ako sex, tak ako laska, tak ako porozumenie. Je to sice drasticke riesenie, ale ked jedna z tychto veci dlhodobo nefunguje, treba to razantne riesit....

vydata10

tak dievčatá, ja som desať rokov vydatá a máme dve deti. do môjho muža som bola na začiatku veľmizaľúbená a len čo sa ma dotkol, už som bola pripravená na všetko. čiže tam bola aj veľmi silná fyzická príťažlivosť. bohužiaľ ale ostalo iba pri nej. je to neuveriteľné, ale napriek tomu, že ma veľmi fyzicky vzrušoval, nikdy som pri ňom nedosiahla vyvrcholenie. a viem aj prečo: on skrátka pri vzrušovaní postupoval veľmi nelogicky. od erogogénnych zón, prešiel napr. k hladkaniu lýtka, potom zase tam, kde to robilo dobre, odtiaľ zase na koleno a takto stále dokola. moje vzrušenie tak iba vyskočilo a spľaslo. darmo som mu vysvetľovala, že takto to nejde, že to je ako keby som ja stále prerušovala súlož a išla sa napríklad napiť, najesť - potom zase chvíľu súložiť a zase pauza... bol nežný, jemný, ale to bohužiaľ na vyvrcholenie nestačí. a vo svojich postupoch bol nepoučiteľný. stále robil tie isté chyby. postupne som k nemu začala mať vzťah ako k bratovi. aj on je dobrý, starostlivý, má rád deti, snaží sa vo všetkom pomáhať. ale sex s ním bol pre mňa čoraz väčšie utrpenie. až som pred dvomi rokmi túto našu činnosť prerušila úplne. už som sa nedokázala viac premáhať. žijeme teraz spolu iba kvôli deťom. naozaj ako brat a sestra. máme sa radi, ale úplne inak ako manželia a milenci. neviem, čo bude ďalej, ale čoraz viac sa to začína blížiť k rozvodu. keby totiž už aj bol schopný súložiť inak, ja už nie som schopná s ním spávať. eroticky sa mi natoľko sprotivil, že už len pri predstave, že by k niečomu malo medzi nami dôjsť mi naskakuje husia koža.
myslím, že v tvojom prípade je jediným riešením rozchod. čo by som ja dala za to, aby som teraz bola iba zasnúbená. vrátiť prsteň, to je to najľahšie. a urobiť to treba čo najskôr, roky bežia a ty si každým ďalším mesiacom iba staršia. ak si chceš vybudovať nový vzťah, máš najvyšší čas.

detto

musíš si zopakovať,prečo si s ním a prečo s ním chceš byť a aké by to bolo,key to stalo takto.ako je.či chceš v takejto atmosfére zotrvať navždy,alebo sa na to vykašleš,koľko máš rokov?

co_teraz

napodobne :/ najde sa dost adeptov ktorym by nevadilo ze som vo vztahu.. ale tak..ja neviem klamat a moj by to hned zistil. a ak by sa mi to aj podarilo ututlat, asi by som sa nepozrela do zrkadla. predchvilou od nas odisiel. myslela som ze aspon na vianoce to bude lepsie. ina nalada, ina atmosfera..no nic. sucha pusa pri vymene darcekov a nic viac

detto

Ja viem,ako to je,ked niekomu nemáš chuť ani dať tú pusu jazýčkovú,to už tiež nie je také samozrejmé.Proste ponorka ako sviňa a tom myslela,že mne sa to nestane.chápem ťa,opakujem si slobodná.Vieš kolko mám kamošov,čo by stačilo naznačiť....ale treba mi to?Vraj som príťažlivá,no to mi je na dve veci,ked žijem ako starena.napíš,pá.

co_teraz

ako dlho ste svoji? netrap sa tak :/ je to ozaj ze naprd situacia. a ty to mas o dost komplikovanejsie este.. ale tak nepokaz si zivot tym ze sa budes prisposobovat. mozno mas pravdu, mozno skusim byt teraz sebec a skusim to co si naznacila. uz sa neda tolko stagnovat na jednom mieste

detto

možno,vieš ja som na tom tak,že keby som nebola vo zväzku,asi by som už aj toto skúsila,lebo aspoň by mi to pozdvihlo trochu sebavedomie.Muž ostal doma a ešte aj začal vystrájať ,žiarli alebo čo,hoci nemá na čo.dovtedy ho to nezaujímalo? kde som s kým,a ked som bola v kuse s deťmi ,furt doma,len jeho mama a poznámky,žiadne súkromie jak na intráku.Ked bol preč viac som po nom túžila,ani by mi také niečo na um nezišlo.mám jediný šport-behanie,no teraz mi ešte aj to zobral,chodí so mnou a je mi stále v pätách,pozerá s kým píšem,komu volám,no otras a potom sa chodí udobrovať,že je tupec a blbec a on to tak nemyslel...a ja už neviem,ako dalej,ale pre klud v rodine....jedine moja sestra ma chápe.